|
|
Duša prepita |
|
|
|
Od Amadeus
|
|
Danes sem prevečkrat požrla solze. in sprejela jih je moja duša. Saj veš, preveč napita, duša narekovana je razpadu. In od nje bolj malo sčasoma ostane.
Nisem mogla zliti jih iz mene, bolelo je v grlu, težke bile so moje oči, a ni bilo kaj, nazaj v sebe sem jih poslala. To nič mi ne pomaga, duša moja dalj časa že razpada, le sanje, želje, hrepenenja, kdaj sušijo gobo to napito. Vse ostaja drugim skrito. Moram si priznati, da bolečina v meni je, in znebiti se je moram, ker tako nikakor več ne gre. Tako bom le v celoti razpadla. Komentiraj pesem na forumu. (0 komentarjev)
|
|
|
|
|
Naključne |
-
21:03 - 10.02.2007
Ritem.
V njem se izgubljaš.
Sanjaš...
Luči.
Motijo.
Veš, pregloboko svetijo,
vate ...
Beri dalje...
-
21:02 - 15.03.2009
-
14:17 - 19.08.2006
Iz ust ji letijo zlate čebele,
odeta je v rdečezlati škrlat,
razpira oči, vse sijoče, vesele,
še lep&scaron...
Beri dalje...
-
20:05 - 29.03.2006
Ni veliko treba, da si srečen: dovolj je svetlo sonce izza oblakov, dovolj je dobra pesem Slakov, dovolj je, da se v šoli izkažeš
Beri dalje...
-
20:36 - 12.08.2011
Boj med ovnom in mačko se nadaljuje,
ničesar ne dokaže, preveč dokazuje.
A=A v formalni logiki,
o tem si niso na jasnem niti...
Beri dalje...
-
15:39 - 06.08.2008
Življenje se ti v dveh dneh postavi na glavo pa spet nazaj, še v toplejšo barvo.. Morda tako zaslepljujočo, da sploh ne vidiš odtenka.
Beri dalje...
-
21:41 - 29.02.2008
Kočijaž postajam
ker sem pač na vozu
pristala;
potegnil si me gor-
ne, nisi kriv.
Nihče ni
niti malo kr...
Beri dalje...
-
21:27 - 22.02.2005
Tu sem, takšna kot sem. Kaj sem? Človek, ženska, mati... vse to in še več. ...
Beri dalje...
-
17:45 - 22.02.2008
Ne ve poreči ji zbog pekočine, tam srce bije, bitko bije.
Mudi da se tam, zdaj mudi da mine, tam srce bije, bitko bije.
Beri dalje...
-
08:37 - 21.04.2012
S soncem obsijan v cvetje odan,
prijazni ljudje z nasmehi na obrazih.
Kraj zelo domač, tako neznan,
zadovolstvo vidno v deja...
Beri dalje...
|
|
|
|
|