Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Duša prepita Natisni Priporoči prijatelju
Od Amadeus   

Danes sem prevečkrat požrla solze.
in sprejela jih je moja duša.
Saj veš, preveč napita,
duša narekovana je razpadu.
In od nje bolj malo sčasoma  ostane.

Nisem mogla zliti jih iz mene,
bolelo je v grlu,
težke bile so moje oči,
a ni bilo kaj,
nazaj v sebe sem jih poslala.

To nič mi ne pomaga,
duša moja dalj časa že razpada,
le sanje, želje, hrepenenja,
kdaj sušijo gobo to napito.
Vse ostaja drugim skrito.

Moram si priznati,
da bolečina v meni je,
in znebiti se je moram,
ker tako nikakor več ne gre.
Tako bom le v celoti razpadla.

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 21:03 - 10.02.2007

    Ritem.
    V njem se izgubljaš.
    Sanjaš...
    Luči.
    Motijo.
    Veš, pregloboko svetijo,
    vate ...

    Beri dalje...
  • 21:02 - 15.03.2009

  • 14:17 - 19.08.2006

    Iz ust ji letijo zlate čebele,
    odeta je v rdečezlati škrlat,
    razpira oči, vse sijoče, vesele,
    še lep&scaron...

    Beri dalje...
  • 20:05 - 29.03.2006

    Ni veliko treba, da si srečen:
    dovolj je svetlo sonce izza oblakov,
    dovolj je dobra pesem Slakov,
    dovolj je, da se v šoli izkažeš Beri dalje...

  • 20:36 - 12.08.2011

    Boj med ovnom in mačko se nadaljuje,
    ničesar ne dokaže, preveč dokazuje.
    A=A v formalni logiki,
    o tem si niso na jasnem niti...

    Beri dalje...
  • 15:39 - 06.08.2008

    Življenje se ti v dveh dneh postavi na glavo pa spet nazaj, še v toplejšo barvo.. Morda tako zaslepljujočo, da sploh ne vidiš odtenka.

    Beri dalje...
  • 21:41 - 29.02.2008

    Kočijaž postajam
    ker sem pač na vozu
    pristala;
    potegnil si me gor-
    ne, nisi kriv.
    Nihče ni
    niti malo kr...

    Beri dalje...
  • 21:27 - 22.02.2005

    Tu sem,
    takšna kot sem.
    Kaj sem?
    Človek, ženska, mati...
    vse to in še več.

    ...

    Beri dalje...
  • 17:45 - 22.02.2008

    Ne ve poreči ji zbog pekočine, tam srce bije, bitko bije.
    Mudi da se tam, zdaj mudi da mine, tam srce bije, bitko bije.
    Beri dalje...

  • 08:37 - 21.04.2012

    S soncem obsijan v cvetje odan,
    prijazni ljudje z nasmehi na obrazih.
    Kraj zelo domač, tako neznan,
    zadovolstvo vidno v deja...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo