Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Nocoj Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a enasm, v sreda, 09. mar. 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Nocoj se poslovim,
Srečno otroka moja...
Srečno starši.
Srečno prijatelji.
Srečno vsi.

Želim iti po poti svoji.
Ne, ne dovoliš mi ti.
Naj pijejo jutri tvoja ust
naj se odžejajo z mojo krvjo.
Mene ni in me ne bo
v zgodbi tej!
Ti kar delaj,
zdravniki svoje napake pokopljejo,
moje končajo v pomiju.
Najbrž zato je moja plača manjša,
a mirno je moje srce.
Pij,
jutri ti čašo nalijem,
najboljšega rdečega!
Človek kje imaš vest?
Človek kje imaš srce?


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 19:42 - 14.01.2010

  • 12:54 - 06.01.2008

    Kartonasta škatlica,
    na njej rdeč trikotnik,
    na zunaj povsem neškodljiva,
    znotraj nje pa ena sama kemija. Beri dalje...

  • 15:09 - 14.08.2007

    Gledal sem.
    Neumnež.
    Mižati bi moral.

    Preveč prihodnosti sem svoje videl.
    Preveč mi je obljubila.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:12 - 09.04.2005

    se ti kdaj zazdi modro nebo
    morda vse preveč svetlo in jasno,
    angel oblakov ves nasmejan pozdravlja
    razigrane duše in pesem ptic pon...

    Beri dalje...
  • 11:20 - 04.08.2011

    Bil sem ti.
    Nekoč, že davno.
    Ob potokih sem lovil nasmehe zate,
    sanjal sem o strasti mladih src,
    ki je umrla brez raz...

    Beri dalje...
  • 10:59 - 04.03.2008

    Hudičevo oko

    in sajast pogled
    všit v telo

    ...

    Beri dalje...
  • 18:01 - 13.02.2005

    Drdrajo, šepetajo.
    Prihajajo nasproti,
    sonce k luni.

    Z angelskim obrazom
    in nerazčiščenimi viharji

    ...

    Beri dalje...
  • 20:59 - 24.07.2008

    Moj pogled se lupi čez pejsaž v mlečnem razcvetu in se
    prek razkropljenih žil razmočenega okna precejajo misli
    Beri dalje...

  • 14:20 - 27.12.2007

    Samotna meditacija v temi
    mi le še ostane po preteklih momentih.
    Kot kamen sem, ki obmiruje po plazu.
    Se...

    Beri dalje...
  • 20:23 - 01.02.2005

    Želim živeti si kot le tišina.
    Z vetrom čez poljane glasno šepetati.
    Srečati se s tabo v morju, na obzorju,
    vs...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo