Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Si in nisi... Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Beba, v sreda, 09. mar. 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Minljivi smo vsi,
jaz in ti,ona in on…
Pehamo se za posvetnimi stvarmi,
potem pa pride kamion…

Življenje je čuden splet,
občutkov in trenutkov prežet,
usoda te ne izpusti,
pa karkoli se ti zdi.
Življenje deliš, srečo in mir,
potem se te poloti nemir,
ne veš kako in zakaj,
toda poti ni nazaj.
Pravijo, da je lepo,
tam kjer se sprehaja sedaj tvoje oko,
počivaj v miru,spočij si telo,
dušo,spominjaj se vsega, kar bilo je lepo,
v mislih želimo ti vsi,
ob svečki, ki nemo gori,
spokoj za vse večne dni.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 15:35 - 07.10.2006

    In zdaj stojim, na pol poti,
    z glavo proti nebu,
    z dušo vkleščeno med stene časa,
    tujec sam seb...

    Beri dalje...
  • 18:49 - 09.08.2005

    Šel sem v gozd,
    Po solato šel.
    Šel sem na vrt,
    Po kostanje šel.
    Šel sem v morje,
    Zvezde trgat.
    Šel sem v vesolj...

    Beri dalje...
  • 18:53 - 06.10.2008

    človeK
    Krik. Krikniti. Kričanje...
    1492
    Če bi ded naš ne grešil...
    3000 € za krpanje himna.

    ...

    Beri dalje...
  • 08:29 - 23.04.2005

    Les.Oreh.
    Vonj po sivki v zraku.
    Postelja. Sveža.
    Na njej rjuhe iz lana.
    Prhutanje ptic preko
    oken zastrtih.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:41 - 25.08.2009

    1. Ko nima
    nikogar ob
    sebi,ki
    bi te razumel.

    Spomni se
    name,ki
    vedno mislim nate.

    ...

    Beri dalje...
  • 09:28 - 22.08.2008

    Lepota narave
    se v očeh mi krepi
    prelepi predeli
    so strast za oči,
    ne maram zastranjen
    izumetničeni kič
    Beri dalje...

  • 15:22 - 27.05.2007

    Odsev elektrike v steklu
    požene mravljice čez telo:
    Od stegn proti vratu

    ...

    Beri dalje...
  • 00:13 - 29.05.2007

    Ta pesem je zate,
    je tebi v zahvalo...

    podarjam ti svojo
    rdečo koralo,

    ...

    Beri dalje...
  • 23:24 - 12.01.2008

    Bukev se je soncu izravnala.
    Dober dan mir,  je v gozdu brala
    misli naključnih obiskovalcev
    sraka, ki je k...

    Beri dalje...
  • 20:23 - 14.10.2007

    Jaz jo pa imam. ... :) SAMOPROMOCIJSKO PESMICO, ... in glasno
    (-bo zaživela, če tvoj glas bo imela.)

    Sem en težki metrokaubo...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo