Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

sprašuješ po men... Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Chris86, v nedelja, 31. mar. 13
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 
nemorem se zadržat da ti ne bi na skrivaj pisal ljubezenska besedila,
pa čeprav nikol jih ne boš prebrala ker ta noč bo dan za vedno ugasnila. če se boma še kdaj midva iz oči v oči srečala,
se v tem trenutko zbudi in videla boš da si le naju sanjala.
sanjala si naju kako objeta skupaj sma zaspala,
pa čeprav vema da vsak na drugem koncu sveta to pot boma nadeljevala.
ta pot ki je mučna a prinaša uspehe,
čas je da pokopama naju in pozabima na najine grehe.

tko me muči ko slišim na poti ki jo premagujem sam,
kako sprašuješ po men kje sem zakaj nisem več tam.
ja lej tko je nisem js več princ tvojih sanj,
ne se trudit za informacije o men ker je to zdaj vse zamanj!
ker ko sma še zadnje trenutke brez upanja skupaj doživela,
si me zadnjič tko brez občutka v slovo objela.
ampak zdj js iz srca prosim te ne sprešuj več po men,
ker nočem da doživiš ta občutek kako je ko si sam in izgubljen.

to je vse kar lahko še zadnjič prosim te,
pozabi zdj ti na mene in pozabi kaj okol mene dogaja se.
tako kot si si ti na začetku konca najine zveze želela,
da naj ti dam za vedno mir da ti lepo boš lahko živela.
še poudarek si dala na stavek " če me maš res rad boš to nardil ",
evo to sem nardil če pa že hočeš vedet ja glej še sem živ.
res prosim te da si rečeš da več ne obstajam da me več ni,
pa pozab že enkrat na najine dneve in zadnje skupne noči...
Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 10:32 - 13.03.2011

    Naši kriki so okameneli v zraku.
    Prepoznali smo se šele
    v mlaki krvi.

    V prah so se osule naše molitv...

    Beri dalje...
  • 16:33 - 08.05.2006

    Črna zastava je plapotala v zraku
    Se borila z vetrom
    Kazala spoštovanje padlem junaku

    Zdaj joče sine za očetom
    Zapust...

    Beri dalje...
  • 13:24 - 29.09.2005

    Skozi definicije vrtoglavih besed
    Preko zazidanih gora
    Mimo ceste, polne ko šč enih bojevnikov
    Č ez neprehodne hribove
    A venda...

    Beri dalje...
  • 19:18 - 07.02.2007

    Telo tam leži.
    V puščavi.
    Zapuščeno,
    zaprašeno.
    Brez obleke in krvi,
    brez svetlobe in moč...

    Beri dalje...
  • 12:15 - 18.04.2006

    ETEROS V UTERUS
    ali dadada dududu -
    Sting iz dinastije Ming

    8 7 3 2 1
    DIAFRAGMA
    ...

    Beri dalje...
  • 13:48 - 19.08.2006

    Vsak dan živeti v otročji zmoti.
    Vsako koč sanjati iste sanje, ki nimajo smisla.
    Težka realnost, ki je kot blisk p...

    Beri dalje...
  • 07:29 - 04.05.2009

    Čuden svet trgovcev

    Grem v trgovino,
    gledam okoli,
    nakar trgovka;
    oblečena kot...
    Tatu zmaj je bi...

    Beri dalje...
  • 14:18 - 27.09.2007

    Poglej naju - kaj za vraga počneva?
    Tole posteljo spravljava v sram,
    vedoč, da vsak svojo pot greva naslednjega dne.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:44 - 17.12.2006

    še vedno, življenje  

    skodelica kave
    de tous les jours ...

    Beri dalje...
  • 03:39 - 07.02.2009

    Le zakaj si  v mojih sanjah in v njih me preganjaš?
    Zakaj si v mojih mislih kjer vlada kaos?
    Kjer vlada neskončna ljub...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo