Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

sprašuješ po men... Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Chris86, v nedelja, 31. mar. 13
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 
nemorem se zadržat da ti ne bi na skrivaj pisal ljubezenska besedila,
pa čeprav nikol jih ne boš prebrala ker ta noč bo dan za vedno ugasnila. če se boma še kdaj midva iz oči v oči srečala,
se v tem trenutko zbudi in videla boš da si le naju sanjala.
sanjala si naju kako objeta skupaj sma zaspala,
pa čeprav vema da vsak na drugem koncu sveta to pot boma nadeljevala.
ta pot ki je mučna a prinaša uspehe,
čas je da pokopama naju in pozabima na najine grehe.

tko me muči ko slišim na poti ki jo premagujem sam,
kako sprašuješ po men kje sem zakaj nisem več tam.
ja lej tko je nisem js več princ tvojih sanj,
ne se trudit za informacije o men ker je to zdaj vse zamanj!
ker ko sma še zadnje trenutke brez upanja skupaj doživela,
si me zadnjič tko brez občutka v slovo objela.
ampak zdj js iz srca prosim te ne sprešuj več po men,
ker nočem da doživiš ta občutek kako je ko si sam in izgubljen.

to je vse kar lahko še zadnjič prosim te,
pozabi zdj ti na mene in pozabi kaj okol mene dogaja se.
tako kot si si ti na začetku konca najine zveze želela,
da naj ti dam za vedno mir da ti lepo boš lahko živela.
še poudarek si dala na stavek " če me maš res rad boš to nardil ",
evo to sem nardil če pa že hočeš vedet ja glej še sem živ.
res prosim te da si rečeš da več ne obstajam da me več ni,
pa pozab že enkrat na najine dneve in zadnje skupne noči...
Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 16:20 - 05.11.2006

    Ljubezen,
    ki je odšla,
    ni izgubljena ljubezen.

    Je ptica,
    ki je odlete...

    Beri dalje...
  • 20:37 - 29.09.2008

  • 21:33 - 31.10.2004

    Večnost je že mimo!
    Ves ta čas ista vprašanja,
    iste misli,
    iste zahteve,
    iste želje…
    Ves ta čas…
    Pa še v...

    Beri dalje...
  • 22:06 - 06.01.2010

    I look outside and dream
    about dancing in the snow,
    to leave my problems behind
    and laugh out loud!

    <...

    Beri dalje...
  • 20:19 - 09.11.2005

    v kroglo se dere
    in všeč mi je
    v kroglo se dere
    in nič ne pove

    ...

    Beri dalje...
  • 22:20 - 12.03.2006

    11.III.2006
    Bil res ti si premeten,
    lisjak vseh lisjakov.
    Mogočen nekdaj, spoštovan,
    glava cele bil države.
    Pravi čas na p...

    Beri dalje...
  • 03:15 - 17.02.2007

    Tebe hočem nazaj,
    kaj se mi izmikaš.
    Me imaš dovolj?
    Si se naveličal?
    Saj vidim kaj mi delaš, Beri dalje...

  • 19:58 - 11.05.2008

    To fly,
    To rise above
    the average happiness;
    if happiness I call it may;
    thy dream, thy hope,
    s...

    Beri dalje...
  • 20:42 - 14.10.2007

    Greti.

    Za rojstni dan, ljubó dekle, ti voščim
    najlepše le željé,
    od srcá privo&scar...

    Beri dalje...
  • 21:10 - 08.04.2005

    Koliko nas je? Nekaj milijard kajne?
    Visoko število, ki sestavljeno je iz številk.
    To ve vsak. Začne se z ena. Gre naprej.
    Vsak dan ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo