Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

sprašuješ po men... Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Chris86, v nedelja, 31. mar. 13
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 
nemorem se zadržat da ti ne bi na skrivaj pisal ljubezenska besedila,
pa čeprav nikol jih ne boš prebrala ker ta noč bo dan za vedno ugasnila. če se boma še kdaj midva iz oči v oči srečala,
se v tem trenutko zbudi in videla boš da si le naju sanjala.
sanjala si naju kako objeta skupaj sma zaspala,
pa čeprav vema da vsak na drugem koncu sveta to pot boma nadeljevala.
ta pot ki je mučna a prinaša uspehe,
čas je da pokopama naju in pozabima na najine grehe.

tko me muči ko slišim na poti ki jo premagujem sam,
kako sprašuješ po men kje sem zakaj nisem več tam.
ja lej tko je nisem js več princ tvojih sanj,
ne se trudit za informacije o men ker je to zdaj vse zamanj!
ker ko sma še zadnje trenutke brez upanja skupaj doživela,
si me zadnjič tko brez občutka v slovo objela.
ampak zdj js iz srca prosim te ne sprešuj več po men,
ker nočem da doživiš ta občutek kako je ko si sam in izgubljen.

to je vse kar lahko še zadnjič prosim te,
pozabi zdj ti na mene in pozabi kaj okol mene dogaja se.
tako kot si si ti na začetku konca najine zveze želela,
da naj ti dam za vedno mir da ti lepo boš lahko živela.
še poudarek si dala na stavek " če me maš res rad boš to nardil ",
evo to sem nardil če pa že hočeš vedet ja glej še sem živ.
res prosim te da si rečeš da več ne obstajam da me več ni,
pa pozab že enkrat na najine dneve in zadnje skupne noči...
Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 07:36 - 13.02.2008

    Le nekaj ljudi
    ima vso gospodarstvo
    dobrine planeta in moč nad ljudmi;
    ustvarjajo vojne in recesije
    uničujejo vse ka...

    Beri dalje...
  • 21:58 - 23.01.2007

     

    Pekoča strast
    vabi me v globine
    Počutim se kot balast,
    ko ti name zre&scaro...

    Beri dalje...
  • 20:14 - 27.05.2011

    Kje si ti,
    kam si odšla?
    Se bova še,
    kdaj srečala?

    Škoda te je,
    si super dekle.
    On...

    Beri dalje...
  • 01:32 - 11.03.2005

    Zvezde bele me objemajo
    in ne morem več brez tebe...
    Ljubi me...

    ...

    Beri dalje...
  • 16:38 - 10.06.2005

    Izvabi nasmeh,
    naš kuža - kepica dlak,
    vsakič, ko kihne.

    ...

    Beri dalje...
  • 09:24 - 06.01.2005

    Šarmanten je in zapeljiv,
    malce domišljav,
    a vendar, ne zamerljiv..
    Postaven,lepo urejen,
    z obvezno zlato verižico,
    k...

    Beri dalje...
  • 18:11 - 12.10.2007

    Izginotje obraza sreče,
    hrepeneča pot razuma,
    dejanje je le ideja,
    ki ne najde mi poguma.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:35 - 21.04.2010

    Sama v puščavi
    iščem izhod.
    Nobene oaze,
    niti privida.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:19 - 19.04.2011

    Ta punca je tečna,
    ker ni srečna.
    Ko bo pravega dobila,
    se bo že umirila.

    Jasno še ji ni,
    ...

    Beri dalje...
  • 08:58 - 07.02.2012

    Vame zarineš topo želo,
    ko se razraščaš čez prostor, ki več ni tvoj.
    Pa tudi moj je le še malo.

    Srago za srago.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo