Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

sprašuješ po men... Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Chris86, v nedelja, 31. mar. 13
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 
nemorem se zadržat da ti ne bi na skrivaj pisal ljubezenska besedila,
pa čeprav nikol jih ne boš prebrala ker ta noč bo dan za vedno ugasnila. če se boma še kdaj midva iz oči v oči srečala,
se v tem trenutko zbudi in videla boš da si le naju sanjala.
sanjala si naju kako objeta skupaj sma zaspala,
pa čeprav vema da vsak na drugem koncu sveta to pot boma nadeljevala.
ta pot ki je mučna a prinaša uspehe,
čas je da pokopama naju in pozabima na najine grehe.

tko me muči ko slišim na poti ki jo premagujem sam,
kako sprašuješ po men kje sem zakaj nisem več tam.
ja lej tko je nisem js več princ tvojih sanj,
ne se trudit za informacije o men ker je to zdaj vse zamanj!
ker ko sma še zadnje trenutke brez upanja skupaj doživela,
si me zadnjič tko brez občutka v slovo objela.
ampak zdj js iz srca prosim te ne sprešuj več po men,
ker nočem da doživiš ta občutek kako je ko si sam in izgubljen.

to je vse kar lahko še zadnjič prosim te,
pozabi zdj ti na mene in pozabi kaj okol mene dogaja se.
tako kot si si ti na začetku konca najine zveze želela,
da naj ti dam za vedno mir da ti lepo boš lahko živela.
še poudarek si dala na stavek " če me maš res rad boš to nardil ",
evo to sem nardil če pa že hočeš vedet ja glej še sem živ.
res prosim te da si rečeš da več ne obstajam da me več ni,
pa pozab že enkrat na najine dneve in zadnje skupne noči...
Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 17:15 - 02.11.2004

    spomni se me

    dnevi drsijo v medeno domišljijo
    srce je adut

    nisem nič več zasut 

    ...

    Beri dalje...
  • 13:43 - 23.07.2011

    Kad zbrojim sve godine,
    meni u samoći
    ništa od života ne ostane.

    ...

    Beri dalje...
  • 08:42 - 07.02.2006

    Defragmentirala si raztresen svet v mojem trdem disku,
    In mi na novo naložila barve v sistem…
    Sedaj se, s serijo popravkov nadgraje...

    Beri dalje...
  • 13:04 - 26.11.2004

    Ne potrebujem neba,
    zvezdic njegovih -
    nebo zrcali v očeh se le tvojih.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:28 - 11.01.2007

    Tvoje skladne poteze tečejo trdo.
    Izklesane z dlanjo umetnika,
    odtisnjene mehko...
    z enim izmed prstov genija.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:30 - 10.04.2006

    Vzradoščenost.
    Tren z očmi, s pogledom.
    Biser.
    Ti.
    Pesem.
    Blisk z očesom, s pogledi.
    Vznesenost.

    Beri dalje...

  • 20:36 - 09.05.2007

    Po kapljicah te hočem imeti v žilah.
    Žlahtnejša kri bo stekla v moje srce.
    Žlahtnejši bom sam.

    ...

    Beri dalje...
  • 15:30 - 01.09.2010

    Preganja me še ena mračna slika:
    kot trup ležim sred mengeške poljane
    zadet v srce, iz še kadeče rane
    po kaplja...

    Beri dalje...
  • 20:46 - 09.03.2005

    V mojem srcu je polno praznine,
    po njem se pretaka le nekaj kisline;
    kisline vroče,
    kisline pekoče.

    ...

    Beri dalje...
  • 10:16 - 16.04.2005

    Porcelanasta punčka na klavirju leži,
    v njo duh ženske se naseli.
    Roke trde so in zakrnele,
    a življenje ovije njene členke bele.
    Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo