Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

sprašuješ po men... Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Chris86, v nedelja, 31. mar. 13
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 
nemorem se zadržat da ti ne bi na skrivaj pisal ljubezenska besedila,
pa čeprav nikol jih ne boš prebrala ker ta noč bo dan za vedno ugasnila. če se boma še kdaj midva iz oči v oči srečala,
se v tem trenutko zbudi in videla boš da si le naju sanjala.
sanjala si naju kako objeta skupaj sma zaspala,
pa čeprav vema da vsak na drugem koncu sveta to pot boma nadeljevala.
ta pot ki je mučna a prinaša uspehe,
čas je da pokopama naju in pozabima na najine grehe.

tko me muči ko slišim na poti ki jo premagujem sam,
kako sprašuješ po men kje sem zakaj nisem več tam.
ja lej tko je nisem js več princ tvojih sanj,
ne se trudit za informacije o men ker je to zdaj vse zamanj!
ker ko sma še zadnje trenutke brez upanja skupaj doživela,
si me zadnjič tko brez občutka v slovo objela.
ampak zdj js iz srca prosim te ne sprešuj več po men,
ker nočem da doživiš ta občutek kako je ko si sam in izgubljen.

to je vse kar lahko še zadnjič prosim te,
pozabi zdj ti na mene in pozabi kaj okol mene dogaja se.
tako kot si si ti na začetku konca najine zveze želela,
da naj ti dam za vedno mir da ti lepo boš lahko živela.
še poudarek si dala na stavek " če me maš res rad boš to nardil ",
evo to sem nardil če pa že hočeš vedet ja glej še sem živ.
res prosim te da si rečeš da več ne obstajam da me več ni,
pa pozab že enkrat na najine dneve in zadnje skupne noči...
Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 10:26 - 09.10.2011

    Tebe sem znal
    vso na pamet. Tebe sem ponavljal
    kot pred ogledalom, še v snu
    mi nisi dala miru.
    In potihe...

    Beri dalje...
  • 16:55 - 11.12.2004

    Včasih si rečem:"Dones se mi pa nič ne da."
    Ampak to ni tako lahko.
    Pa saj ne, da se mi ne bi dalo,
    tudi sproščanje je tež...

    Beri dalje...
  • 19:41 - 14.01.2010

  • 20:59 - 24.11.2004

    Sam, osamljen,
    potepam se, razmišljam,
    o toku življenja,
    o dogodkih v najinem svetu,
    svetu, ki lahk...

    Beri dalje...
  • 14:59 - 15.09.2006

    pššš
    se sliši zgolj vetrič 
    pššš
    s tihim bliskom k tebi
    p&s...

    Beri dalje...
  • 19:23 - 18.09.2005

    OPROSTILA MAMA SINU, KER BARABA JE POSTAL.
    OPROSTIL OČE HČERKI, KER OD DOMA JE ODŠLA.
    OPROSTILA JAZ SEM TEBI, BREZ POLJUBA SI ODŠEL.
    Beri dalje...

  • 19:45 - 23.03.2008

    Krasno,
    ko stopaš tja v nebo
    prav do oblakov.

    Čudovito,
    da poješ in tvoj glas
    Beri dalje...

  • 08:59 - 04.08.2011

    Zjutraj so vse sence kamnite.
    In utesnjene kocke
    iz spolzke sredice tlaka, povsem mehke.

    Oblivajoči koraki
    seda...

    Beri dalje...
  • 00:05 - 02.04.2010

    Malce nečimrno..
    v zvezde strmeti,
    takole brez plačila
    odgovore veleti.
    Je že res da najdeš misel
    ki že dolgo ...

    Beri dalje...
  • 07:38 - 16.04.2010

    Če bi vsi ljudje
    imeli mišje repe
    bi bilo življenje
    morda bolj zanimivo.

    Zjutraj na avtobusu;
    oprostite ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo