Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

sprašuješ po men... Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Chris86, v nedelja, 31. mar. 13
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 
nemorem se zadržat da ti ne bi na skrivaj pisal ljubezenska besedila,
pa čeprav nikol jih ne boš prebrala ker ta noč bo dan za vedno ugasnila. če se boma še kdaj midva iz oči v oči srečala,
se v tem trenutko zbudi in videla boš da si le naju sanjala.
sanjala si naju kako objeta skupaj sma zaspala,
pa čeprav vema da vsak na drugem koncu sveta to pot boma nadeljevala.
ta pot ki je mučna a prinaša uspehe,
čas je da pokopama naju in pozabima na najine grehe.

tko me muči ko slišim na poti ki jo premagujem sam,
kako sprašuješ po men kje sem zakaj nisem več tam.
ja lej tko je nisem js več princ tvojih sanj,
ne se trudit za informacije o men ker je to zdaj vse zamanj!
ker ko sma še zadnje trenutke brez upanja skupaj doživela,
si me zadnjič tko brez občutka v slovo objela.
ampak zdj js iz srca prosim te ne sprešuj več po men,
ker nočem da doživiš ta občutek kako je ko si sam in izgubljen.

to je vse kar lahko še zadnjič prosim te,
pozabi zdj ti na mene in pozabi kaj okol mene dogaja se.
tako kot si si ti na začetku konca najine zveze želela,
da naj ti dam za vedno mir da ti lepo boš lahko živela.
še poudarek si dala na stavek " če me maš res rad boš to nardil ",
evo to sem nardil če pa že hočeš vedet ja glej še sem živ.
res prosim te da si rečeš da več ne obstajam da me več ni,
pa pozab že enkrat na najine dneve in zadnje skupne noči...
Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 11:54 - 25.06.2006

    Preveč noro je to pisati na papir

    Beri dalje...

  • 07:46 - 01.02.2010

    Vsak dobi lepi prostor v glaviv kateri si lastno svobodo budiin če je preglasno kaj v telesu,kot Bog si svojo deželo miri.

    Al' kaj k...

    Beri dalje...
  • 09:39 - 17.03.2009

    Samo en korak odmeva v noči.
    Odmeva od zidov in zidakov,
    razpršen na topotanje in stopicanje,
    oslabljen na o...

    Beri dalje...
  • 18:58 - 15.10.2006

    Veter v vejah negibnih samot,
    v brezbrižnih sanjah ležijo človeške misli
    in pljujejo po zraku proti onostranstvu  Beri dalje...

  • 10:47 - 08.12.2005

    Ga ni čez jutro,
    ki vzneseno vstane izpod rjuh,
    se obotavljivo zaplete v naramnico spalne srajčke
    in se nežno zapelje pod čipke. Beri dalje...

  • 10:59 - 04.03.2008

    Hudičevo oko

    in sajast pogled
    všit v telo

    ...

    Beri dalje...
  • 15:45 - 04.02.2010

    pojavi se
    kot prazno polje

    izsušena zemlja
    in vreča skaljenih semen

    pestujem prst
    kapljam tiši...

    Beri dalje...
  • 07:45 - 29.11.2005

    Spet je dan brez tal,

    in ne vem kje sem,
    pišem morje ti besed
    in čakam, da bo kaj potem.
    In ni, seveda ni.

    Vse kar napiš...

    Beri dalje...
  • 23:32 - 07.09.2007

    Trepljanje je zdaj v modi med ljudmi.
    Nihče nikogar res rad nima,
    treplja pa vendar se večina.

     

     ...

    Beri dalje...
  • 20:51 - 31.01.2006

    zvezana z nitmi nedokončanih zgodb
    v tem mračnem hodniku
    napolnjenim z množico pogledov
    ki so toliko časa obračali črke
    moje ne...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo