Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Neumnost ? Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a mathea, v ponedeljek, 01. nov. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Nekaj neumnega se mi je zgodilo.
Ja neumnega !
Pa kaj za to !
Včeraj sem se spotaknil ob krokodila.

Ja neumnega.
Pa kaj za to !
Jokal je, kot da ga je spekla kopriva
Neumnost.
Pa kaj za to !
Š e dobro, da je bila blizu trgovina
In sem mu kupil steklenico vina
Pa se je razjezil in zavpil :
To je pa res neumno !
Potem sva se smejal , jokala, smejala.
Po tleh se valjala.
Si jezik kazala.
Prijatelja postala.
Si roke podala.
Ljudje pa so hodili mimo in sepeatali.
Sta pa res neumna.
Pa kaj za to !
Glavno , da se imava lepo.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 20:43 - 09.05.2007

    Glej, dajva, sediva.
    Naj te povabim na klepet.
    Prav? Prav.
    Super.
    Tako. Ja.
    Lahko ti pridržim plašč.<...

    Beri dalje...
  • 17:01 - 12.02.2005

    Rada bi bila čarobna vila,
    tvoje misli brala.
    Rada bi bila nevidna sila,
    tvojo čutnost predramila.
    Rada bila bi misel ,
    se...

    Beri dalje...
  • 16:14 - 01.05.2008

    Ni važno kdo je prebarval stene moje ječe turkizno,
    kdo je risal z jezikom po mojem telesu,
    ni važno koliko sem jih zažgala v dla...

    Beri dalje...
  • 19:01 - 27.03.2006

    Jesen, da listje kri preliva.
    Rdečil se je nazobčan list izdanega javorja.
    Odmaknjen je pokril oči hladne.

    ...

    Beri dalje...
  • 06:06 - 26.05.2006

    Ah ti ljubezen,
    ki prekrila si oko resnice
    slepota tvoja se je vselila vame
    ne čul ne videl nisem kaj mi vse prikrivaš
    čepr...

    Beri dalje...
  • 19:46 - 16.02.2006

    Dotakni se, le pusti
    dotiku čutiti me,
    ne dovoli v temi
    zbledeti v nikdar
    zapaženo me,

    ...

    Beri dalje...
  • 18:21 - 26.04.2011

    Ko sva se dotaknila,
    je iskrica preskočila.
    Malo je skelelo,
    ni pa prav bolelo.

    Mogoče ni res, Beri dalje...

  • 07:36 - 19.04.2008

    Tako: zdaj vstanem
    in grem.
    Korakam, nato tečem,
    se ne ustavim,
    nočem, ne smem.
    Naprej grem!

    ...

    Beri dalje...
  • 09:26 - 14.05.2008

    ti
    in jaz
    Nisva.

    *
    jaz
    brez tebe-
    Ne.

    ...

    Beri dalje...
  • 11:06 - 16.05.2007

    Diham spomin
    tvoje navzočnosti
    tam, kjer te ni.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo