Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

smola by pope >D Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a p.o.p., v ponedeljek, 19. mar. 12
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

jbg, lajf je kdaj raj,
veckrat pa peku,
zto folk isce restev v head-u,
pregloboko je zabredu,
vn ne more tut ce bi dilat prenehu
sam je reku
da je preveckrat zajebu,
pa zdej sam je v bed-u
nc mu ni uredu
prevec je fnt filme gledu

poznam prevec folka
k se je je tko zajebal
pa dilal da bi mel za jest
pol ga pojebal
pa se je mogu usest
za par let zapora
tm drkal
skos biu je dou nek spora
zdej pa nej b biu kriu umora
sam prau da ni
v tem je fora
nek folk v lajfu res nima odmora
sam res prevelka smola

hvala moji materi
ker spraula me je dalec od tega shita
da ne bi biu deu tega ritma
zto use pišem
in use kar mam v spominu
pove moja rima
nimam okusa
nit stila
sam pa sm rime killa
real deal-a

k govorim pluvam
zato use rime zduvam
bol sm ustvarjaln
skos za bdl prprauljen
nikol predajalen
nikol napadaln
zto delam peace med ljudmi
ne pa diss
med reperji
steprerji, rokerji, matalci
prevec pijem pa mi manjka kalci
preljubi bralci
berete moje rime z mojih ust
ste prprauljeni za kilometrski spust


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 17:25 - 07.02.2007

    Bruham energijo.
    Ves skozlan se hočem izogniti.
    Nočem v nov krog.
    Zabit v delavnik kot križanec.
    Rešujem in dv...

    Beri dalje...
  • 10:32 - 18.04.2007

    V višave se vzpenjaš,
    visoko v nebo,
    razprostiraš svoje veje,
    mogočno,
    bohotiš se,
    ...

    Beri dalje...
  • 20:42 - 15.09.2008

    Prebedela je dolge noči.
    Poznala je vse sence teme
    in njihove otožne sanje.
    Temne ure je gledala,
    kako se svetle nit...

    Beri dalje...
  • 00:19 - 06.04.2007

    Zdaj sm nekje
    med koncem in uvodom,
    nekje med oceani praznine
    in med poljami veličin;

    tu nekje sem

    ...

    Beri dalje...
  • 09:27 - 16.08.2007

    Abstiniram. Bežim.
    Cela Čreda Divjih Emocij.
    Falirana, Grda Horda Ignorantov Jebe Kolektiv Lepega.
    Moje Nove Oč...

    Beri dalje...
  • 23:46 - 27.02.2010

    Pajčolan
    Črnina
    Rdeči čeveljci iz OZA
    Iščem deklico rdečkastih las
    ki je pobirala kamenčke po tej poti ...

    Beri dalje...
  • 08:47 - 01.02.2005

    Na robu vsegá, kar je sveto v tem svetu,
    glasovi preteklosti izgubljeni v vetru,
    grozljivi občutek iluzije svobode,
    gnijoče spozn...

    Beri dalje...
  • 11:32 - 04.03.2008

    I’m alright!
    I’m OK!
    That’s what I always say.

    But I’m no...

    Beri dalje...
  • 10:25 - 28.02.2007

    Ko se ti že vse podira,
    poti ne vidiš pred seboj,
    nada ti v srcu umira,
    nisi prpravljen več na boj.

    ...

    Beri dalje...
  • 18:32 - 24.03.2008

    Povej mi,
    a veš?

    Veš,
    kaj čutim?
    Veš,
    kaj mislim?

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Na strani je trenutno 1 gost
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo