Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Le kje? Natisni Priporoči prijatelju
Od Beba   

Joka se moje srce,
Zakaj tako otožno je ?
Kaj si želi, za čem hrepeni,
ne vem, veš morda ti ?

Solzno je moje oko,
ko zre tam daleč čez goro,
vidi oblake,išče, si želi,
sončne svetlobe,žara noči…
Kje je vse to ?
Ali povrnilo se bo ?
Obdaja me mraz, samota,nemir….
Želim si..le kaj si želim?
Mogoče ljubezni,resnice
in duhovnih dobrin.
Mogoče pa moje srce hrepeni,
pobegniti iz te kletke vsakdanjih dni,
želi si svobode,ljubezni in nežen objem,
razumevanja,pogled iskren….
Ja, to je nemira namen !

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 19:24 - 13.01.2006

    Ne nisem
    preglasna
    in se ne
    ponavljam
    ko čez soline
    odmevam
    da sva


    ...

    Beri dalje...
  • 15:33 - 27.02.2008

    V sunku vetra mrtva svoboda
    zaplapola v obstoječo srd
    odpihnjene strehe ljubega doma
    prepuščene slučajnostnim s...

    Beri dalje...
  • 16:06 - 05.04.2005

    Moj prvi žarek svetlobe
    Pogrešam te v temi tega kota
    svojega odpadnega vesolja
    Še kristali krvi bi bili lepi
    v soju tvojega pog...

    Beri dalje...
  • 17:24 - 30.08.2006

    Kdo sem jaz v sklopu vsega
    kdo in zakaj me ustvaril je
    zakaj se globine ne zavedam
    odkod ta moč, ki v meni vre.
    T...

    Beri dalje...
  • 17:19 - 13.10.2006

    Zgodaj je še, spiva.
    Naslonjena si na mojo ramo.
    Opazujem te, kodri ti padajo čez lica.
    Poslušam tvoje diha...

    Beri dalje...
  • 22:47 - 01.02.2013

    solzne oči krvava duša
    vsi obrnejo se stran noben ga ne posluša
    hladna so jutra hladne so noči
    vse to človeka č...

    Beri dalje...
  • 17:19 - 26.03.2008

    Sad tako želim okusiti mržnju
    i radovati se svakoj teškoj riječi
    koja iz mene bježi na slobodu,
    pa snažn...

    Beri dalje...
  • 21:20 - 14.10.2007

    Pripovedoval sem o življenju
    o prednamnih sem ljudeh
    živeli svoje so trenutke,
    svojstvene na raznih tleh.

    ...

    Beri dalje...
  • 15:19 - 25.08.2007

    Tone kit
    pod tone oceana

    Grize slano razprostorje

    Na dnu
    vstopi v novo morje

    ...

    Beri dalje...
  • 02:06 - 18.07.2005

    Ko se barve mešajo in se misel kali

    V bistrih gla...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo