Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Ko ne gre pozabiti... Natisni Priporoči prijatelju
Od Dark Angel   

Meglica goro objema,
čuje se veselja smeh,
tam v daljavi odmeva na klopeh.....

Za hrbtom čutim tvoj pogled,
željo po poljubu neizprosno,
veter mrši mi lase,
ko roko stegneš, obrnem se...

Starh v kosteh, roko ti ustavi,
oči strastno se poljubijo.....

Nežno ponese naju val,
ne čujeva več odmeva,
svet vrti se zdaj v obratni smeri....

Ni dolgo se vrtel,
kaj hitro se ustavi,
počasi zopet v pravo se vrti,
a ne gre te pozabiti,

drug zdaj mojo roko drži,
a v globini zate še vedno ogenj tli.....

Komentiraj pesem na forumu.
(3 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 23:01 - 11.11.2004

    V središču brezpotja dimenzij
    V luknji črnega spraševanja
    Droben drhteč plamenček
    Živahno poskakuje in se
    Kot prožno telo poig...

    Beri dalje...
  • 21:10 - 28.08.2005

    Ko bilo tako mi je hudo,
    da srce skoraj je zastalo,
    v trenutku znova je poskočilo,
    ko tebe je spoznalo.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:35 - 31.10.2004

    Kako osamljena se zdiš.
    Kakor, da nikdar ne zaspiš.
    Si mar nesrečna,
    ker nikogar ni ob tebi,
    ali si srečna,
    ker vladaš sam...

    Beri dalje...
  • 14:46 - 15.09.2009

    Nova tuja zima prinesla je
    toploto novega življenja
    in novega trpljenja
    neskončnega razdvajanja
    in mojeg...

    Beri dalje...
  • 09:56 - 28.01.2011

    Ne bo me volja zapustila
    do ljubezni moje in besed,
    edine vnašajo v žile
    pretok občutkov, zdrav polet.

    Spoznava...

    Beri dalje...
  • 11:30 - 04.03.2008

    Kdo bi vedel kaj čutim,
    Ko še sama ne vem.
    Ne vem, če smem to čutiti.

    On je vse kar me žre.
    Beri dalje...

  • 00:49 - 25.11.2006

    Kje sem izgubila kompas,

    ki je menjal križišča s smerokazi
    in labirinte z zatočišči,

    in ki mi je...

    Beri dalje...
  • 22:52 - 11.05.2007

    Jaz sem bila ti.
    Moje sanje, moje upanje.
    Majhne ciprese na obrežju oceana.
    Burja, ki odnaša strehe.
    In mojo ...

    Beri dalje...
  • 18:25 - 07.11.2005

    er

    ...

    Beri dalje...
  • 18:53 - 21.04.2011

    Ona me sovraži,
    rekel sem lepo:
    Delaš na kilaži?
    Zdaj mi je hudo.

    Želel sem jo samo opozoriti, Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo