Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Prebirek Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a ajda, v nedelja, 15. maj 11
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (1 glas)
 

tišina se je sprijela
z ostanki šepetov
na koščenih vejah
odmrlega dopoldneva


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (4) KOmentar RSS
Objavil/a MirnaVolk, v 07-06-2011 12:01,
1. Prebirek
pa ga res kar prebiram - in to večkrat - enkrat imajo koščene veje listje in cvetove, drugič so gole - kakor mi paše. lp, mirna
 

Objavil/a ajda, v 07-06-2011 17:59,
2. Prebirek
Ja, več obrazov, več senc in več razmišljanj.
 

Objavil/a Fant, v 09-01-2012 16:32,
3. HM
zELO LEPO.
 

Objavil/a ajda, v 09-01-2012 17:39,
4. tišina
Hvala, fant:)
 
lp, ajda
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 09:10 - 28.06.2007

    ko zaprem oči
    in se te narahlo dotaknem
    je

    in nikoli več ne bo enako

    ...

    Beri dalje...
  • 18:38 - 22.09.2005

    Prebuja se nov dan. 
    Ti pa sam
    iz noči prihajaš.
    Kot da ne obstajaš
    v njenih več očeh,
    ki so v neštetih dneh, Beri dalje...

  • 15:42 - 16.03.2010

    Pomagati
    naravi
    ne pomeni
    delati
    proti njej.

    ...

    Beri dalje...
  • 15:27 - 26.06.2007

    Polomi me. Z besedami o intelektualnem niču in lepem vremenu, brez besed o dvojini.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:14 - 15.10.2006

    Pravijo,da ga je pozabila...
    Vsak dan jo srečam za istim pultom, 
    ko vzame kruh in mleko.
    Pogled zastane na parketu ...

    Beri dalje...
  • 17:36 - 18.09.2006

    Prehodila polovico sva življenja,
    a v nama je ostal ljubezni čar
    iz naju kar naprej se gnete
    rojstvo mnogih ljubezenskih ...

    Beri dalje...
  • 10:40 - 30.12.2004

    Zakaj sem le sanjala
    in naglas kričala,te prosila,
    da bi te lahko čisto malo ljubila….
    Ti pa si igral se z mojim srcem,
    s...

    Beri dalje...
  • 21:35 - 31.10.2004

    Kako osamljena se zdiš.
    Kakor, da nikdar ne zaspiš.
    Si mar nesrečna,
    ker nikogar ni ob tebi,
    ali si srečna,
    ker vladaš sam...

    Beri dalje...
  • 05:51 - 29.11.2008

    bil sem zunaj
    in videl nebo v zvezdah
    in znotraj sedanjega belo sobo
    ključ v vratih
    in je odklenjeno
    Beri dalje...

  • 16:30 - 18.06.2008

    na steni je bilo zapisano
    njegovo ime.
    strmela sem vanj,
    kot da ga vidim prvič,
    kot da ga ne bi ljubila,...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo