Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 

Kamen Natisni Priporoči prijatelju
Od Lara   

Kaj mi ostane, ko enkrat spoznam,
da moje besede vse so zaman?
Pošiljam jih k tebi kot sle mojih misli,
a vedno se vračajo z zaprtimi pismi,
z isto oznako v povdarjenem tisku;
NI MOŽNO DOSTAVITI NASLOVNIKU.

Kaj mi ostane, ko enkrat zaslutim,
da sploh ti ni mar, kako se počutim?
Razpeta med čustvi in željo ustreči
vsem, brez da bi odrekla se sreči,
ki vem, da me čaka ob vajini strani,
z vestjo, da lahko moja sreča te rani.

Kaj mi ostane, ko se enkrat zavem,
da sploh ni pošteno to, da ne smem
živeti tako kot srce si želi,
ker ob mojem veselju nekdo trpi;
ko moja ljubezen postane kot kamen,
ki veže mi dušo dokler ne potonem.

Komentiraj pesem na forumu.
(9 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 11:35 - 28.08.2012

    Ucasih se pocutim kot brezno brez dna,kot zadnji dih umirajocega. Kot ptica katera zgubila je krila. Rada bi zaspala in se nikoli ve...

    Beri dalje...
  • 08:04 - 14.11.2008

    Nikomur nisem podložen
    mislim, kar dan zapove
    moj čas se v srcu odvija
    želim, da se vsak to zave.

    Ne vtikam se ...

    Beri dalje...
  • 20:30 - 16.12.2009

    Zdaj te hvalim,drugič preklinjam
    Zdaj si zaveznik,kmalu se ne strinjam
    Takoj ko te vzljubim,ti mi hrbet obrneš
    Ko solza sreč...

    Beri dalje...
  • 05:55 - 08.04.2005

    Poljuba se ustne zdaj bi napile,
    poljuba omamnega kot čaša je vina,
    poljube poljubov bi zdaj zaužile,
    poljubi so zanje zrak in so vo...

    Beri dalje...
  • 17:43 - 13.12.2007

         

    Jutro modrosti tam na Gori
    Si odprl vsem nam vpogled
    zaslutil vsak je njih globine,
    Beri dalje...

  • 01:22 - 21.08.2007

    Ne pozabljam
    ne
    pa tudi borila se ne bom
    zaspala bom v zlatem rezu zvezde
    na krožnici Nibirúja

    t...

    Beri dalje...
  • 21:42 - 09.03.2008

    tako je tiho.
    ni te.
    ni me.

    zakaj ni srce le kepa stisnjenega snega,
    da ne bi čutilo praznine te grenke noči....

    Beri dalje...
  • 07:16 - 08.03.2010

    Ni zlo ženska, ki
    se bori za enakost
    svobodne ženske.

    ...

    Beri dalje...
  • 10:57 - 02.01.2006

    ne bom mrka
    čeprav v-maternična
    ne bom mrka
    lahko se izvijem

    ...

    Beri dalje...
  • 11:15 - 02.06.2008

    Do roba prepada
    pripeljala si me ti,
    pustila me tu in odšla
    brez sledi.
    Nazaj vrniti se ne znam...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo