Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Pod površino Natisni Priporoči prijatelju
Od Amadeus   

Ne vidim te, ne vidim.
Vem, da me gledaš,
da zbujaš moj pogled,
da nočeš, da spregledam.
A ne vidim te.
Res, ne vidim te.

Vem, da neutrudljivo mahaš,
vem, da za mano kričiš,
vem, da zahtevaš pogled,
a ne morem.
Neviden si.
Kot zrak, ki ga diham.
A ga ne vidim.
In brez njega ne morem.

Komentiraj pesem na forumu.
(1 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 09:49 - 14.07.2006

    nebo je zjutraj čedno umito 
    nočna rosa osvežila je naravo

    vse, kar bilo je s temo skrito

    pokaže zdaj podobo pravo

    ...

    Beri dalje...
  • 12:48 - 08.02.2005

    Lepa beseda,
    trenutek ob tebi,
    spokojna noč.

    ...

    Beri dalje...
  • 07:15 - 26.02.2006

    Ne vem zakaj se vse oddaljuje,
    izginjajo sanje, najlepše misli,
    vsa moja neskončna pogrešanja,
    neuničljiva pričakovanja,
    moja n...

    Beri dalje...
  • 17:49 - 13.04.2011

    Pride dan ,
    ko nič ne vem,
    vse narobe gre,
    sploh ne vem,
    kam grem.

    Drugič spet,
    se mi zdi,
    Beri dalje...

  • 22:01 - 05.09.2009

    Sestavine:
    ISKRENOST, VESELJE, RADOST
    (so občutki, ki iz vsakogar izvabijo nasmešek)
    UPANJE, VERA, OPTIMIZEM Beri dalje...

  • 19:11 - 03.07.2007

    kakor je človeštvo
    je tudi umetnost doživela evolucijo
    tako včasih jasne podobe
    so risali na platno sveta
    dane...

    Beri dalje...
  • 16:17 - 12.07.2008

    Že cel teden sem sam v tem stanovanju
    v moji sobi.
    Redko grem ven, čeprav so dnevi
    vse bolj svetli in vroči

    Uži...

    Beri dalje...
  • 23:26 - 16.01.2011

    Šele ko začutiš,
    lahko čustva deliš.
    Šele ko ljubiš,
    vse je ena ljubezen.
    Šele ko si drzneš sanjati,
    Beri dalje...

  • 23:10 - 05.11.2005

    Kdo si, neznanka? Od kod si prišla?
    Že leta te gledam, pa te ne poznam?
    Si res to, kar praviš, izgledaš drugačna,
    nekako bolj ...

    Beri dalje...
  • 14:20 - 04.07.2005

    Ob petih zjutraj
    me moja otročiča
    rada zbudita. ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo