Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Vse vkup za en drek Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a sugar_frik, v nedelja, 20. feb. 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Danes sem se zbudo ves zaspan,
pogledo sm vun, dan je posran.
Tak kot ena pička, ki ti teži,
da dala bi ti.
Ko pa pogledaš ji v oči,
pa vidiš, da heorin iz nje govori.

Pička se že slači,
misli da me privlači.
Nato se vlači
po skutini pogači.
Gledam jo in v roki mam pištolo.
Bum!!!
Ustrelim jo v joško golo.
A ona se smeji,
ko ji z joške teče kri.
Nje ne moti bolečina
saj odvisna je od heorina.
Nato prasica padla je v trans,
ne moreš ji pomagat - na njej stoji Hans.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 21:57 - 09.03.2007

    Povedi svetli angel me,
    do moj male ljubice,
    Tjaša, tako ji je ime,
    in ona rada ima me.

    ...

    Beri dalje...
  • 23:13 - 16.03.2005

    Razširi roke, odpre dlani
    Nagne se in dol pogleda
    Občutek bolečine se krepi
    To je to – tega se vedno bolj zaved...

    Beri dalje...
  • 18:06 - 06.05.2011

    Palček iz porcelana,
    na vrtu stoji.
    Zjutraj bo slana,
    rože pokri.

    Naj ubožca vzamem,
    odne...

    Beri dalje...
  • 13:27 - 17.02.2006

    MORDA, NEZNANA ZNANKA,
    prideš VSA BELA,
    kot STOPINJA v snegu,
    da ČUTIM TVOJ OBJEM,
    da rečem: ŠE S...

    Beri dalje...
  • 16:18 - 17.05.2011

    Vam gospa Klara,
    z veseljem bi pomagal.
    Okoliščine so take,
    kaj bi razlagal?

    Zelo mi je žal,
    Beri dalje...

  • 09:34 - 17.06.2010

    Življenje so sanje. življenje je cvet
    ki se razpre in nasmeji ves Svet.

    Živim zase,živim, da se vselim
    vesela in ponosn...

    Beri dalje...
  • 15:25 - 19.02.2009

    Sem lotil se pisanja,
    rad napisal bi sonet,
    razmišljam, tuhtam,
    ni pravih najti mi besed....

    Zd...

    Beri dalje...
  • 13:51 - 26.05.2011

    Strast ubija počasi
    zahrbtnio in v očeh
    tujca sta najboljša prijatelja dveh čudes

    vidim a ti ...

    Beri dalje...
  • 20:35 - 06.05.2008

    Je ljubezen vredna greha,
    vredna solze, ki po licu zdaj odteka.

    Je ljubezen vredna bolečine,
    Beri dalje...

  • 10:23 - 27.11.2004

    Odpadla so vrata
    Skorje telesa
    Sonce se je dotaknilo žive prsti
    Iz sveže zemlje
    Je vzklila
    Dih vzemajoča
    Čuteča...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo