Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Vse vkup za en drek Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a sugar_frik, v nedelja, 20. feb. 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Danes sem se zbudo ves zaspan,
pogledo sm vun, dan je posran.
Tak kot ena pička, ki ti teži,
da dala bi ti.
Ko pa pogledaš ji v oči,
pa vidiš, da heorin iz nje govori.

Pička se že slači,
misli da me privlači.
Nato se vlači
po skutini pogači.
Gledam jo in v roki mam pištolo.
Bum!!!
Ustrelim jo v joško golo.
A ona se smeji,
ko ji z joške teče kri.
Nje ne moti bolečina
saj odvisna je od heorina.
Nato prasica padla je v trans,
ne moreš ji pomagat - na njej stoji Hans.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 22:49 - 01.04.2007

    Krpa se drgne ob prašno polico,
    obojestransko zadovoljstvo,
    oplojena s prahom se stresa
    čez okno iz četrtega nadstrop...

    Beri dalje...
  • 18:16 - 10.10.2011

    Prišel bo čas brezvetrne tišine
    nesreč naj ne bi toliko bilo
    obstal bo vsak v svojem slogu
    le korak mu bo vkov...

    Beri dalje...
  • 02:29 - 29.12.2004

    Dotik,
    roka ob roki,
    na roki,
    z roko,
    v roki...
    Smehljaj
    in vzdih

    ...

    Beri dalje...
  • 14:42 - 16.01.2008

    Karte polagal si po meni
    igral na srečo
    se pojavljal
    enkrat kot as
    drugič kot pubec

    ...

    Beri dalje...
  • 00:35 - 28.06.2009

    Blow the candels in the wind,
    tuch the sun into the dark,
    can you hear the wisper through the rain, can you hear the s...

    Beri dalje...
  • 19:53 - 26.08.2006

    Odpenjam škornje.
    Doma sem.
    Izpod vrat se odtrga
    meine süsse,
    kitara stoji na zaprašeni omari,...

    Beri dalje...
  • 20:43 - 09.05.2007

    Glej, dajva, sediva.
    Naj te povabim na klepet.
    Prav? Prav.
    Super.
    Tako. Ja.
    Lahko ti pridržim plašč.<...

    Beri dalje...
  • 21:17 - 30.05.2007

    Rada  bi metulje snežno bele lovila
    da bi jih kot plaz snežink v nebo spet izpustila

    ...

    Beri dalje...
  • 13:23 - 29.12.2004

    Zavezan sem tišini, ki mi
    jo je usojeno poslušati.

    Prihajam s šumom dreves:
    sence se razpolovijo v sonci.

    ...

    Beri dalje...
  • 09:11 - 18.07.2010

    Šepet mojega srca
    se vije skozi
    polja zelena
    in rumen da,
    da bi moja beseda
    le do tebe prišla. Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo