Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Opila si me Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a felicko, v sreda, 25. avg. 10
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Opila si me
s toplino ljubezni,
in jaz pijan...

Zgubljam se
v naravnih lepotah
tvojega telesa,
s prsti osvajam
vrhove tvojih planin.

Spustim se nižje,
do majhnega tunelčka
in stopim vanj.
Od lepote v njem
drhtim, se tresem
in kričim.

 


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (2) KOmentar RSS
Objavil/a Egoist, v 30-10-2010 21:07,
1. opila si me
Lepo, lepo, tudi mene včasih prime, da bi kričal. Všeč mi je tvoja predanost in strast. Egoist
 

Objavil/a matejkrevs, v 04-11-2010 12:20,
2. opila si me
temu se reče erotiziranje pokrajine. dobra.
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 23:51 - 14.08.2007

    Neskončnosti preteklega
    potujejo
    po mojih prašnih cestah,
    sadijo spomine,
    da iz mene zrastejo mogočna drevesa,...

    Beri dalje...
  • 12:33 - 18.11.2009

     ...inu nejsim druziga vidil koker eno mlako oli
    lužo vseh žlaht farbi inu te žabe nejsu žabe
    bile, so bile krote....

    Beri dalje...
  • 21:47 - 19.01.2008

    Nakičena je ta tvoja
    kot porno diva
    srka ti tvoj jaz
    prejšnja vohunka pa nima vpliva

    ...

    Beri dalje...
  • 22:08 - 16.06.2007

    V svetu svojem
    si postavljam prihodnost.
    Vidim pot in živim razigranost.
    Iščem se in napredujem;
    načrtujem, iz...

    Beri dalje...
  • 19:25 - 19.04.2009

    Prestopiš še eno črto,
    zapraviš plast kože,
    utrdiš srce.

    Med naivnostjo in krutostjo
    je tanka črta,
    z en...

    Beri dalje...
  • 09:35 - 04.01.2006

    Včasih je Angel črna ptica
    Spušča se na moje dvorišče
    S svojimi predirnimi očmi
    Ošabno pada,
    V upanju, da me ulovi,
    M...

    Beri dalje...
  • 18:05 - 08.04.2008

    Zakaj
    zdaj Modra pobledeva v Sivo,
    se Rumena ne blešči igrivo?

    Le zakaj
    Rdeča umira v Bel...

    Beri dalje...
  • 21:10 - 31.05.2006

    Spet spet spet sem tu, sama in pišem.
    Ni okna. Ni sonca. Siva.
    Odločitve padajo. Obljube, vnaprej izgubljene v bučenju črnih gozdov.
    Beri dalje...

  • 08:58 - 04.06.2009

    Belina, ki čaka,
    da zapolni jo dlan,
    kot ladja iz mraka
    je peljala drugam:
    roka in pod njo sled, Beri dalje...

  • 11:50 - 10.11.2009

    Je kraj kjer je človeški um,
    premagal človeka zdrav razum,
    kjer bogataš drobtine trosi,
    siromaka ožema, vbog...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo