Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Opila si me Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a felicko, v sreda, 25. avg. 10
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Opila si me
s toplino ljubezni,
in jaz pijan...

Zgubljam se
v naravnih lepotah
tvojega telesa,
s prsti osvajam
vrhove tvojih planin.

Spustim se nižje,
do majhnega tunelčka
in stopim vanj.
Od lepote v njem
drhtim, se tresem
in kričim.

 


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (2) KOmentar RSS
Objavil/a Egoist, v 30-10-2010 21:07,
1. opila si me
Lepo, lepo, tudi mene včasih prime, da bi kričal. Všeč mi je tvoja predanost in strast. Egoist
 

Objavil/a matejkrevs, v 04-11-2010 12:20,
2. opila si me
temu se reče erotiziranje pokrajine. dobra.
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 23:01 - 25.11.2004

    Ljubezen moja neminljiva
    S teboj sem v večnost se prelila
    Res da življenjne nama vsakodnevnosti ne da
    A v srcu dveh le ena duša d...

    Beri dalje...
  • 19:02 - 21.08.2005

    Vsi smo angeli. Padamo in vzletimo. Nekateri obležimo.
    Vsi smo angeli,
    ki bežimo stran od nebes.
    Vsi v soncu svoje solze sušimo,
    Beri dalje...

  • 12:32 - 25.10.2009

    Spominjam se, bilo je to v tistih dneh,
    ko se z dreves osipava listje
    in iz zemlje prilezejo gliste.
    Ljubila sv...

    Beri dalje...
  • 15:38 - 20.11.2004

    tih poletno topel piš
    je nežno pobožal moje krilo
    zašuštelo je v odgovor

    ...

    Beri dalje...
  • 17:28 - 27.09.2008

    Jerina, sonce te občuduje
    in morje ljubezen vate snuje.
    Jeklene si volje svojevrstna
    trta, srce milo up domuje.

    ...

    Beri dalje...
  • 13:02 - 07.12.2005

    Siva bom gospa,
    na klopci v parku bom sedela,
    v moji dlani bo le star kruh za golobe,
    v mislih mojih pa le tvoje so podobe.....
    Beri dalje...

  • 22:22 - 04.06.2009

    Vrv sreče,
    ki vodi do zakladnice
    polne zlata
    ter ostalega bogastva.

    Ni denar
    tisto za kar bi nam moralo b...

    Beri dalje...
  • 13:57 - 12.04.2006

    Le en tvoj objem
    in žalost bi minila,
    le en tvoj pogled
    in sreča bi se vrnila.

    ...

    Beri dalje...
  • 22:40 - 17.06.2005

    Samo diktaturo poznam,
    živeti drugače ne znam.
    Se učim ljubezen sprejemati,
    jo dajati,
    brez strahu,
    da spet sprejeta, za...

    Beri dalje...
  • 09:23 - 09.08.2007

    Dež.
    Krinoline fantazma.
    Obarvane rdeče.
    Lomljivost trenutka.
    Osvoboditev duha.
    Dotiki neba.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo