Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Miri Natisni Priporoči prijatelju
Od Mojmir   

Prižgala si lučko prve ljubezni
in čas je ni upihnil.

Plah pogled temnih oči,
lasje, ostriženi na paža,
barve zrele ajde,
ustnice, ki so šepetale
slovnico angleško

in jaz, ki sem to
pri računstvu vračal;
ročica, ki mi ponuja
polovico pomaranče ...

Daljši pogled,
daljši dotik,
daljše čakanje,
daljša pot iz šole...

Prva podarjena slika
in prvi poljub
za pokopališko kapelo,

nepredvidljiv,
neponovljiv
neugasljiv,
nepozaben,

povzročitelj svetlih noči.

Osmi razred in slovo.

Desetletja so minila
ne da bi kdaj Te videlo oko,
je kakšna novička pricurljala,
"...no, saj ni tako hudo ..."

Življenje celo -
le za par besed -
kako, kako je krut ta svet !!!

Prižigam Ti lučko, Prva ljubezen,
s solzami v očeh
na Tvojem grobu.

Komentiraj pesem na forumu.
(4 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 10:51 - 16.01.2008

    Sonce je že visoko na nebu,
    a zdi se, kot da je jutro.
    Bila je oseba, polna srca,
    v blisku trenutka - večnost.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:43 - 22.10.2008

    Tok tok
    trkam
    na vrata
    onostranstva
    v kostumu
    klovna

    ...

    Beri dalje...
  • 09:54 - 17.10.2006

    Prižigam ledene sveče tvojih pogledov
    z oranžno mavrico jeseni
    Gorim po obrokih
    vsako sredo in vsak petek
    Veter me ga...

    Beri dalje...
  • 22:51 - 29.03.2007

    Veš,
    znova sem padla.
    Krvaveče koleno, dlan.
    Ob meni stojiš,
    se mi smejiš,
    bri&scaro...

    Beri dalje...
  • 10:29 - 02.08.2008

    So dnevi in noči,
    ko rad s teboj
    seksal bi
    in želel bi si,
    da še te
    nategnil bi.

    ...

    Beri dalje...
  • 15:11 - 21.08.2008

    modra naj ne bo modra
    in voda naj ne bo mokra
    zakaj kdo bi določal
    kaj je dobro kaj zlo?

    saj kra...

    Beri dalje...
  • 20:36 - 09.11.2005

    Kje je vejca , jeee tuki je vejca
    Kje je pika . jeee tuki je pika
    Sedi cvek
    ??? ...

    Beri dalje...
  • 00:11 - 20.04.2005

    Bi res lahko zaživela najlepšo pravljico?
    Bi nama uspelo združit nebeški duši?

    Bi se ljubila do zadnjega diha,
    Beri dalje...

  • 14:52 - 19.12.2006

    Pogrešam poglede
      iskrice v tvojih očeh
    Pogrešam topel občutek
      tvojih prstov na moji...

    Beri dalje...
  • 17:22 - 30.10.2004

    *** sedim za zidovi
    -
    sedim za zidovi
    in štejem drobiž
    zapravljenih sanj…
    vse dala sem Zanj…
    samo še odme...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo