Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Spoznanje Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a tomm, v petek, 12. mar. 10
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

V času svojega življenja
iščem svoj notranji glas,
sem zmes zmede in nasprotij,
ki ga odpira večni čas.

Izbrisan je v tem življenju
kompas mojega srca,
na poti sem k odkritju 
metafizičnih želja.

Ne bavim se z regresijo
doživetih davnih let,
saj se skozi moj karakter
odpira neki novi svet.

Iz vzhoda mi prinaša sonce
svete vedske mi vesti,
me zahod še manj zanima,
poln materialističnih skrbi.

Zanima me predvsem brezčasnost,
ki se meša z menoj,
mi da vedeti, da sem zrno,
v večnih žrmljah sam s seboj.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 18:29 - 20.11.2008

    Starec sprehaja psa.
    Pes ga čuva
    pred spomini.

    ...

    Beri dalje...
  • 12:34 - 18.10.2009

    Ujeta v vezi čustev kot ujetnik v okove
    ne morem zbežati iz njih ječe v roke njegove.
    Sanjam o novem in lepem brez upa...

    Beri dalje...
  • 22:54 - 17.04.2009

    Poročam:
    naletel sem na težave!
    Tam so, vprašaji
    v peskovniku misli,
    ne dajo mi miru,
    vodijo me p...

    Beri dalje...
  • 14:09 - 03.08.2008

    Spet ves sem v solzah,
    spomini se bude,
    Rane v srcu boleče,
    v meni globoko tle,
    Kje zdaj si do moj, Beri dalje...

  • 19:44 - 29.01.2007

    Sonce neusmiljeno trosi žarke.
    Fatamorgana obliva mangovec.
    Sinovi puščave srkajo življenje.
    Tudi Tuaregom so &scaron...

    Beri dalje...
  • 15:22 - 02.04.2012

    Preveč imam časa, razmišljam samo,
    kaj bi, če bi, kako bi bilo?
    Iz glave ne gre, se vsedla je v srce,
    popolne resnice pa nik...

    Beri dalje...
  • 21:43 - 04.01.2009

    Prehitevam svoje sladke sanje
    resnica mi jih poglobi,
    s perutmi zaprhuta angel,
    na mečih ženska mi sedi.

    Prepus...

    Beri dalje...
  • 20:43 - 09.11.2005

    Topotaje se ko miš prikradem k tebi,
    v tej uri nočni.
    Z levico sežem ti v lase,
    se stisnem k tebi.
    Bodi moja glasno šepnem ti v...

    Beri dalje...
  • 09:54 - 17.04.2005

    V senci ličila
    in predrznih čipk,
    se skriva notranja estetska rima,
    ki je ne izražam.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:14 - 15.06.2012

    Pesmi sem začel pisati zaradi tebe, ker sem biu nor nate in se zaljubo vate. Ko me vedno pogledaš me je strah zaradi tebe, bila si moja lepotica ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo