Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 

Odprto Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a okto, v ponedeljek, 08. mar. 10
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (1 glas)
 

Sem atom plute.
Ne da se me razbiti,
ne potopiti.
Z mislijo me prerežeš.
Odplavam na odprto.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (2) KOmentar RSS
Objavil/a Klavdija KIA Zbičajnik, v 17-03-2010 15:42,
1. Odprto
Tako ... 
 
pametni puščajo "vedno!" vrata vsaj malo  
 
odprta. 
 
Plavati na odprto ... juhej, to pa delam 
 
najraje. Mi mora priti otok naproti ...  
 
ha-ha-ha. 
 
Pluta.si ... dobro odplavaj dan, 
 
Klavdija KIA Zbičajnik :)
 

Objavil/a okto, v 23-03-2010 17:45,
2. Odprto
Bolje je iz sebe kot v sebe … 
 
in če pride še otok naproti … :)  
 
ni vrat ... 
 
Hvala, Klavdija.
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 13:42 - 19.01.2007

    Vso noč sem izganjal duhove.

    Tiste s smehom v papirnati vrečki,
    tiste s protezo v modrem lončku...

    Beri dalje...
  • 17:58 - 16.02.2009

    Vsakega od nas išče, lovi,
    Pa saj ima več imen Matilda...
    Sprva je njen lov dolgotrajen,
    je lahko dolg desetle...

    Beri dalje...
  • 18:59 - 20.11.2006

    Si se zavlekel med tiste
    ravnice,
    uhojen in kosmat je bil
    plašč.
    Razprostrl si kričeča
    krila,

    ...

    Beri dalje...
  • 12:35 - 31.07.2006

    Gledam tvojo sliko,
    gledam tvoje oči,
    telo si ljubezni želi
    srce po ljubezni hrepeni
    ne vode, ne zraka,
    ne pesem belih pti...

    Beri dalje...
  • 11:37 - 17.03.2008

    Od rojstva naprej si dušo umivam, 
    jo čistim z mišljenjem in ukom vsak dan... 
    S svojo voljo pot si utiram,...

    Beri dalje...
  • 11:25 - 26.11.2005

    Drsim po tvoji koži,
    kot kaplja po šipi polzi,
    v sebi čutim nežno drhtenje,
    ki hoče na plan,
    sili in sili,
    noče ostati uje...

    Beri dalje...
  • 16:41 - 05.06.2005

    Znas da sam te voleodugo
    voleo dugo za jedan dan.

    ...

    Beri dalje...
  • 10:03 - 20.11.2006

    Ti si ti,
    kljubovaljna zobu časa,
    smer znana ti je naša,
    lučka upanja, ki ne ugaša.

    ...

    Beri dalje...
  • 23:22 - 09.02.2005

    Kaj če bi človek pozabo živet,
    da končno bi sonce posijalo v svet,
    kr zdaj v črnini zgubiš veselje,
    pol ...

    Beri dalje...
  • 14:23 - 17.04.2006

    vse moje
    je na tem papirju
    živi...
    diha...
    s polnimi pljuči
    se smeji
    zaradi tebe

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo