Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Razmišljanje: V dvajseto Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a LuxAeterna, v petek, 05. feb. 10
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Nekateri bi preprosto rekli:
»Prestara za traparije,
premlada za pametovanje.«
Drugi ne vedo kaj bi z mano.
Stojijo in si praskajo glave -
ne, nisem nobena smrklja,
samo leta »dobro skrivam«

(s prvimi prameni sivine)
in nisem abnormalna
ker vase ne vlivam
neznanskih količin alkohola
(nikoli še nisem bila opita),
ker ne kadim
in ker nimam vozniškega izpita.
(Kaj mi bo, ko pa nimam avta?)

Za mlajše prestara,
starejšim premlada -
vrstnikom pa nezanimiva
ker sem »drugačna«
in nesprejemljiva.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 09:03 - 16.10.2008

    V iskanju poti do tvojih razmišljanj
    mislim in pišem kratke vezi,
    one budijo v tebi občutja
    obenem gladijo med nama čeri. ...

    Beri dalje...
  • 20:00 - 13.03.2005

    Gnus.
    In smrad.
    Da mi je slabo.
    Vrti se mi.
    Srca sploh ne čutim.
    Nekaj me teži.

    ...

    Beri dalje...
  • 13:26 - 16.01.2006

    borim se z repom
    ki binglja z zidakov
    zahrbtja na oblak
    obešene drevesne hiške

    ...

    Beri dalje...
  • 07:03 - 19.05.2008

    Oddvojil sem se od svojih misli
    poniknil tja, kjer je srce
    zagledam sivo vetrnjačo,
    ki je predstavljala mene.

    S...

    Beri dalje...
  • 06:11 - 31.01.2006

    Modri safirji so moje minule sanje
    o mehkobi poljuba sredi nasmeha
    ki me boleče oplazi iz neznanih oči.
    Črna ebenovina je moje tr...

    Beri dalje...
  • 10:40 - 11.01.2008

    S pentljo me okrasite, 
    lepo zavijte,
    da presrečni bodo
    in srečen bom jaz.
    ko pod bleščeč...

    Beri dalje...
  • 18:51 - 26.11.2009

    Slabo občutje,
    zunaj lepo je,
    slano ozadje,
    grem jaz po svoje.

    Čez mize in parke,
    čez moj...

    Beri dalje...
  • 18:07 - 15.06.2005

    Mala, nevidna kepica
    brez spomina se rodi.
    To sem bila jaz.
    Hlastala sem za
    mrzlim zrakom,
    da mi je sk...

    Beri dalje...
  • 17:16 - 08.03.2007

    Uštela sva se.  Morda ti bolj kot jaz?!
    Nisem ti rekel, da si te želim...
    .... še namignil nisem ...
    Pa s...

    Beri dalje...
  • 09:13 - 19.06.2005

    V gluhih spevih noči,
    v sprehodih spoznanj,
    seštevam trudne korake,
    božam okamenele poljube
    zaspale nekje,sredi rek hotenja
    Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo