Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Na železniški Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a LuxAeterna, v četrtek, 04. feb. 10
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (1 glas)
 

3 pod lediščem,
sključena in prilepljena
na kovinsko klop
pod seboj -

Opazujem.

S premrlimi nogami
v črnih škornjih
iščem ideje v beli sapi…
Ritmično -
vdih, izdih

Vstanem in hodim,
v krogu,
po peronu gor in dol.
Štejem korake.

Morda se kdaj kdo ozre…
ne bi vedela –

Otopela…
že dolgo sem tu
in vse hiti mimo mene…
Vrvež toplih teles.
Zebe me.


Čakam.

Vragsigavedi kaj ali zakaj.

Vdih, izdih
Sekunda za sekundo.



Moj vlak ima zamudo.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (3) KOmentar RSS
Objavil/a ajda, v 02-03-2010 10:53,
1. železniška
Še dobro, da sploh obstaja vlak, da ni le vagon, zapuščen na železniški postaji in prepuščen propadanju, čeprav tega ne želiš.  
 
lp, ajda
 

Objavil/a Egoist, v 04-03-2010 07:36,
2. Na železniški
Zelo všečna pesem. Dobro napisana. Zelo izpovedna. Marsikdo v svojem življenju čaka na vlak na kateregi si blazno želi, ker se tudi drugi vozijo z njim. Morda pa čakaš na napačen vlak, morda je tvoj vlak nek drug. Egoist
 

Objavil/a MirnaVolk, v 04-03-2010 14:58,
3. Na železniški
Meni je tole všeč iz preprostega razloga - spominja me na študenstska leta. Na žalost se sedaj dosti preveč vozim z avtom ali letom, kar je pa bolj nevarno, tako da bi kar z veseljem kdaj spet sedela na železniški. LP, Mirna
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 14:12 - 23.12.2012

    Sanjam tvoj dotik.
    S prsti rišeš
    po mojem obrazu
    slike
    pastelne
    pisanih barv.
    Nežen dotik jutranje rose...

    Beri dalje...
  • 16:25 - 18.04.2007

    Tresem se znotraj sebe.
    Trese se spodnja čeljust.
    V resnici se sploh ne tresem.
    Trese se samo desni kazalec,
    ne prene...

    Beri dalje...
  • 22:29 - 22.03.2007

    Ljubim te
    .
    ob vsakem vdihu tvojem vztrepetam

    v poplavi nežnih valovanj in nihanj Beri dalje...

  • 21:49 - 21.05.2009

    Kristalno črna griva
    preplašeno pozdrav pošilja.
    Ni je moči vetrov poštene,
    da bi iz trdnega jo reda izvila.

    Beri dalje...

  • 18:40 - 22.05.2005

    Zazrem se vanj,
    ogledalo sanj ...
    večnih dram ...
    misel pesmizma v nebo odseva ...
    podobo svojo – vse vem in vse znam...

    Beri dalje...
  • 12:56 - 02.11.2006

    skozi usta viharnega neba ustavljam vozeč se sto na uro gledajoč spregledam na drevesu ribo ki mežika nuklearni pasti zgrajeni iz ledvic lopate r...

    Beri dalje...
  • 10:47 - 30.10.2008

    Malo postanem.
    V sivino pogledam,
    danes je tukaj
    namesto neba.

    Si zame povsod.
    Kamna ne b...

    Beri dalje...
  • 11:29 - 06.06.2009

    ne morm se spravt
    nekak ne uspeva mi
    pokonc se postavt
    ne smem pustit
    da se vse konča
    ker je...

    Beri dalje...
  • 12:56 - 05.02.2010

    Pa povej mi ti,
    sem res ti lepa,
    in to zjutraj
    ko sem brez ličil,
    morda pa bolje je
    zvečer z bleš...

    Beri dalje...
  • 17:21 - 11.04.2006

    Tvoje besede padajo z vedno večjo težo na moja pljuča. Spuščam in dvigam tisto roko s cigareto, da pozabim na njihovo breme, da jih operem z dimom,...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo