Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Sladka Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Gašper, v ponedeljek, 01. feb. 10
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (1 glas)
 

Utrgal te bom,
kakor figo zrelo.
Če kot list boš urezala,
me ne bo bolelo.

Briga me za vse kar gre.
- za vse kar hitro mine.
Hočem; le to kar je.
- kar ker s tabo ne izgine.

Praviš, da si zame le -
le grenka in zelena.
Pustil bom, da zmedeniš -
da boš sladka in rumena.

Potem me ureži, če želiš.
Potem bo zabolelo.
Takrat le zagrenila boš,
takrat ti bo uspelo.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (3) KOmentar RSS
Objavil/a MirnaVolk, v 03-02-2010 09:55,
1. Sladka
Čudovita prva pesem - meni vsaj. Najlepša pa mi je možnost, da si jo lahko razlagam skladno s trenutnim počutjem. Na koncu smo lahko sladke ali pa v svoji sladkobi zagrenimo. Torej zadeve so v ženskih rokah če prav razumem. LP, Mirna
 

Objavil/a jpbenedikt, v 07-02-2010 21:06,
2. Sladka
Nekaj navihanega je v tej pesmi. Lahko sicer kdo reče, da je malce okorna, ampak ima neko svežino, ne?
 

Objavil/a Gašper, v 15-02-2010 16:33,
3. Sladka
Zadeva je (prevečkrat, ja) v ženskih rokah :) 
 
G
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 07:10 - 16.03.2010

    Ni toliko križišč na svetu
    kot jih um ima,
    v njem se variant prepleta,
    koliko intelekta si vsak zazna.

    Neodločn...

    Beri dalje...
  • 00:27 - 12.02.2010

    Sedem, že svinčnik dam v roko
    in pišem.

    Mislim le ogrado podrem, pustim, naj pasejo se in sprva nič ne brišem. Beri dalje...

  • 15:07 - 18.05.2005

    Veliko je lepih poti
    a se vec je pustih,
    grobih in unicenih.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:27 - 14.12.2009

    Angeli mi slavo pojo,
    narekujejo naj ljubim močno,
    naj izživim to kar dano mi,
    o kako lepo, vendar ni možno vse to.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:35 - 16.02.2008

    Ledena roka se zgrinja nad otroško glavo.
    Duša izgublja ravnotežje.
    Kozarec pade na tla
    in se raz...

    Beri dalje...
  • 21:12 - 04.02.2010

    Tu smo nekje na koncu sveta
    kot neka vrsta božjih iztrebkov
    vse kar je dobro se vrača nazaj
    a kvarno se snovno razkraja. <...

    Beri dalje...
  • 17:40 - 25.01.2005

    Čakam jaz, čaka ona.
    Opazujem jo.
    Pred mano je in mirno čaka.
    S svojimi rokami, prsti,
    sem jo pripravil do tega,
    da je t...

    Beri dalje...
  • 22:47 - 04.12.2006

    tako sem star
    pa vendarle tako mlad
    tako utrujen
    čeprav ne delam.
    jezdim sam
    na samotnem polju
    ob...

    Beri dalje...
  • 12:44 - 21.02.2008

    včeraj
    danes
    jutri
    ostani
    šepetaj meni
    tukaj si
     

    ...

    Beri dalje...
  • 18:20 - 11.10.2005

    Pridi in me odpelji na mrtvih pesmih
    Zapelji s svojim nasmehom
    Nikoli ne veš kje se končajo sanje
    Nikoli ne najdeš milosti v mislih<...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo