Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Samota Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a vodnar, v ponedeljek, 01. feb. 10
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (1 glas)
 

Sneg prši v brezkončni,
nemi večer;
duša je prazna in bolna,
v njej je nemir.

Popotnik utrujen in sam sem,
ki tavam v noč,
le še s spomini medlimi
v preteklost zroč.

Kje so vsi tisti svetli cilji?
Ne vidim do tam...
Kako sem ljubil ves svet,
a zdaj sem sam.

V duši le hlad je, praznina,
kot ta je večer;
komu naj bol le potožim?
Povsod le prezir.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (1) KOmentar RSS
Objavil/a ajda, v 25-02-2010 16:37,
1. Samota
Ja, ko te objame, stisne s svojimi grabežljivimi kremplji, ne spusti tako zlahka iz rok in morda nekomu tudi prijajo trenutki, ko se zapre v lupino in prepričuje, da tam zunaj zanj ni prostora. Je to rešitev? Mislim, da ne. Vedno se najde, četudi majhno kladivce, s katerim lahko potolčeš po lupini, pokukaš ven in? Poskusi! 
 
lp, ajda
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 18:33 - 26.07.2011

    Gradil sem mostove,
    sedaj podirajo se.
    Izgubljal naslove,
    ali pa izgubili so se.

    Prijatelji star...

    Beri dalje...
  • 16:25 - 05.01.2008

    Vleči vrvico.
    Upati se prijeti ga za roko.
    Debele žile, dolgo življenje.
    Ujeti ga spet v vajeti.
    I...

    Beri dalje...
  • 18:25 - 07.11.2005

    er

    ...

    Beri dalje...
  • 21:07 - 11.01.2007

    Umrl bi brez sanj o tebi,
    umrl bi že zdavnaj
    brez tvojega dotika, ki ga ni.

    Le up preteklosti  je gnal življenje<...

    Beri dalje...
  • 16:34 - 03.08.2009

    V glavi se ustvarila
    napačna je podoba.
    Izgledala si nežno,
    a v resnici ti si groba.

    Svet je pol...

    Beri dalje...
  • 23:37 - 03.05.2007

    Leti ptica - leti tja,
    kjer se v prostranih morjih dan v noč konča.
    Leti ptica - belih kril,
    da s soncem se u...

    Beri dalje...
  • 11:52 - 19.07.2005

    Zate bom
    spletla pesem
    o zasanjanih očeh.
    Samo zate …

    Zate bom
    narisala nasmeh
    v žametnih nočeh.
    Napoln...

    Beri dalje...
  • 21:48 - 01.05.2008

    Kako en sam preobrat lahko vse uniči!!!
    Trud, ki sva ga vlagala cel mesec v najino skupno srečo!
    Kako ena sama iskrena...

    Beri dalje...
  • 01:37 - 18.02.2005

    verjamem vate ... in upam zame.
    Življenje bo svetilka ...
    če ne boš ti moj svet.

    Solza sreče ...

    ali žalost ...
    Beri dalje...

  • 23:17 - 26.11.2010

    Svoboda, svoboda, svoboda! -
    le ta glas se zdaj razlega,
    le to besedo čuje;
    od brega do brega,
    od gore d...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo