Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Samota Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a vodnar, v ponedeljek, 01. feb. 10
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (1 glas)
 

Sneg prši v brezkončni,
nemi večer;
duša je prazna in bolna,
v njej je nemir.

Popotnik utrujen in sam sem,
ki tavam v noč,
le še s spomini medlimi
v preteklost zroč.

Kje so vsi tisti svetli cilji?
Ne vidim do tam...
Kako sem ljubil ves svet,
a zdaj sem sam.

V duši le hlad je, praznina,
kot ta je večer;
komu naj bol le potožim?
Povsod le prezir.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (1) KOmentar RSS
Objavil/a ajda, v 25-02-2010 16:37,
1. Samota
Ja, ko te objame, stisne s svojimi grabežljivimi kremplji, ne spusti tako zlahka iz rok in morda nekomu tudi prijajo trenutki, ko se zapre v lupino in prepričuje, da tam zunaj zanj ni prostora. Je to rešitev? Mislim, da ne. Vedno se najde, četudi majhno kladivce, s katerim lahko potolčeš po lupini, pokukaš ven in? Poskusi! 
 
lp, ajda
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 14:54 - 14.08.2007

    Ekstaza?

    Ekstaza igranja?
    ONE?

    Ne!

    ...

    Beri dalje...
  • 16:20 - 07.04.2005

    Kdo si ti,
    ki mi stojiš v senci obraza
    in mi izbiraš glas?

    Fasciniraš drevored
    in vanj smešno vlkjučiš še star fotelj...
    ...

    Beri dalje...
  • 16:55 - 08.09.2007


    Vsak zase s torbico na rami stojijo in gledajo v svet,
    ki jim pripada.

    ...

    Beri dalje...
  • 14:11 - 13.12.2009

    Bil je tožen čas gripozen,
    ko sem vrtal mrk, nervozen,
    v nek priročnik nebulozen,
    kinkal sem, že ves virozen, Beri dalje...

  • 18:34 - 26.05.2009

    Skozi okno sva vrgla
    surove postelje besed
    in v sobah je bedela tišina.

    Prehodil sem drevorede
    in zaspal ...

    Beri dalje...
  • 19:23 - 22.10.2006

    Le zakaj te ne morem odgnati iz obličja svojih solz.
    Vsaka zase vsak dan znova steče po svoji poti,
    in na tisoče s...

    Beri dalje...
  • 09:57 - 12.08.2009

    Med dva ognja sem razpeta
    ne tu ne tam do konca izživeta
    ne noč in ne dan
    ne resnica, ne san
    sema sama s seboj
    ...

    Beri dalje...
  • 15:06 - 13.08.2008

    V rdečo zemljo presušeno
    staro grčasto drevo,
    že pred veki posajeno,
    čaka dežno kapljico.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:31 - 14.11.2004

    vonj rdečega žameta
    mi popije vrat
    da zrak zapoje
    skozi razpoke dežja

    ...

    Beri dalje...
  • 16:53 - 14.01.2008

    brezvoljne smo
    in mlahave živali
    vdamo se brez boja
    v imenu neizgovorljivega nas najedajo
    črne po&sc...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo