Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Patetika Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a voltaviator, v četrtek, 14. jan. 10
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

popoldneve vse prespim
in noči v polsnu bedim
sanjam sanje te vsakdanje
vsak dan padam globje vanje

ležim, počasi se topim
in tavam, v mislih stran bežim
v domišlijskem svetu rim
vsak dan bolj se izgubim

melanholija me popada
ne ločim vzpona od propada
zame vse je v ruševinah
ker svet vidim v sivinah

rad bi čutil pa ne gre
rad bi že spoznal gorje
rad bi jokal v bolečini
rad bi ječal v agoniji

pa na žalost mi je dano
da ves svet je sol na rano
dolgčas počasi me ubija
bližajoča smrt mi prija

vse brez smisla, brez pomena
vsi ti stavki brez namena
vse besede v pozabo
nisem za nobeno rabo

nezahtevna sem rastlina
hrana meni je tišina
le še ljubljene bližina
vir mi je adrenalina.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 16:10 - 23.11.2004

    Vsa črna morja in vsi jezni vetrovi, utopite mi misli, odpihnite strast, naj ogenj požge, kar v meni živi, mi upanje daje,odpira oči.

    ...

    Beri dalje...
  • 17:50 - 21.01.2008

    Tako si moj,
    a več kot jaz;
    kot nek opoj,
    ki ga vzel je čas.

    ...

    Beri dalje...
  • 22:01 - 16.05.2009

    Sledi dežju,
    ki vse spira

    Njegove poti so kratke in ozke
    in vodijo v povojih resnice
    v skrito središče
    ž...

    Beri dalje...
  • 13:01 - 29.11.2007

    Pogled ispod obrva
    prosinac
    slučajan grad na moru
    stranac kao najbolje tog trena.

    ...

    Beri dalje...
  • 04:02 - 28.01.2007

    Bela tančica iz svile. Prah zvezde v tvojih laseh.
    Zbegan se z njim  poigravam. Dotik najinih gorkih teles.
    Toplo je v tvojem ...

    Beri dalje...
  • 10:21 - 15.10.2005

    Čez obraz mi tvoja dlan,
    kot dih otroka nežno zdrsne,
    da občutek nepoznan,
    z ustnic vročih dih mi jemlje.
    Pa te sploh ob meni n...

    Beri dalje...
  • 10:00 - 23.01.2005

    Šel bom po sledi sanj in spoznanj
    razjezil boga vsemogočnega
    boga ljudi ukalupljenih idej
    stopil prek roba in prek vseh mej
    raz...

    Beri dalje...
  • 21:12 - 11.05.2006

    Ko sonce bo padlo na zemljó,
    ko vse bo končano,
    on živel bo le za njo,
    zaplul bo daleč tja v omamo.

    ...

    Beri dalje...
  • 13:37 - 14.08.2008

    Rada imam noč,rada imam noč, ker je lepa, rada imam noč, ker je gluha in slepa za skrivnosti in ni človeka, ki v tišini njeni ne čaka ga uteha. ...

    Beri dalje...
  • 15:07 - 31.01.2006

    Pozdravljene sorodne duse
    Prav vesela sem, da sem vas nasla in tako lahko z vami izmenjujem misli, ki se iztecejo v rimo.Predstavila bi se kar...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo