Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Propad Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a voltaviator, v četrtek, 14. jan. 10
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Ni več moje duše,
ker bila je vzeta-
po poti kjer zdaj hodim
le pustinja je izžeta.

Ni važno kam da stopam
vselej trnje pohodim
ne pomaga mi če jokam
spet in spet v krogu blodim

Tu, kjer rože so uvele
in drevo življenja palo
ker ni rdečega več cveta
ki bi ga prot' soncu gnalo

le še trnje je ostalo-
suho trnje je ostalo!
prazno, prazno, vse je prazno
čakam le na zimo blazno…


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 20:58 - 02.10.2009

    Ko vsako jutro prek ravnice
    se meni bliža tvoje lice
    v vrtince tega časa moje misli ujete
    nasproti mu hitijo
    kakor v ...

    Beri dalje...
  • 21:35 - 27.10.2005

    S prsti se sprahajaš
    Dvanajst rdečih ustnic
    In nerazumljive besede,

    ...

    Beri dalje...
  • 19:48 - 28.10.2007

    Ne vem zakaj misel nate me ogreje,
    ko na obraz nasmeh mi nariše
    in vse kar v meni skrito je,
    nanovo spet napi&scaron...

    Beri dalje...
  • 12:11 - 28.08.2009

    ...ne bom mrtev

    ...

    Beri dalje...
  • 18:01 - 03.08.2007

    Stoječ na odru, srce igra.
    Stoječ v temi, hladen pot curlja,
    stoječ pod žarometi, vsaka senca dvoma se preda.
    Stoječ pred lj...

    Beri dalje...
  • 18:56 - 25.09.2008

    Noč svetla, bela, zelena, temna
    barvita
    skrita
    ljubezniva
    zasanjana
    raznolika
    topla
    odbita
    ...

    Beri dalje...
  • 09:57 - 11.08.2006

    Obljubil si-
    s coltom,
    da bo peklo manj,
    kot si pekel ti.
    Ko si me uspaval z nežnimi napevi svojih skladb,
    ko sem im...

    Beri dalje...
  • 13:16 - 02.03.2005

    Njej so namenjene besede te
    ker v nekem svetu spoznala sva se
    njej, ki me očarala in dopustila je
    hvala, da lahko spoznal sem te ...

    Beri dalje...
  • 09:19 - 19.06.2007

    Šola oproščanja...zbledeli spomini,
    žgoča vprašanja...izgubljeni odgovori,
    nešteti zakaj...

    Beri dalje...
  • 19:48 - 18.03.2005

    Si ti postavil mi mejnik,
    ki briše mejo pred potem in prej?
    Si prizadevaš vame postaviti spomenik,
    ki z vso težo bi spominjal me na ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo