Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Pomlad Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a rafko, v sobota, 12. feb. 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Prišla kmalu bo pomlad
vsako leto,jaz jo čakam rad
takrat,ko vse ozeleni,
ko v žive barve vsa narava se spremeni!

Ko zvončki zacvetijo,
pa trobentice porumenijo,
ko ptički se okol podijo
ljubezni si želijo,
za tem vsako pomlad hrepenijo!

Tako se tud nam godi,
želimo,da se nam kaj lepega pripeti
a misliti ni dovolj,
treba je kaj narediti
ali pa se spremeniti bolj!

Vsak od nas si nekaj želi
a malokdaj željeno dobi,
a na svetu resnično lepo bi bilo,
če prisluhnili bi en drugemu in si šepnili v uho
da radi se imamo,
le da tega vedno povedati neznamo!


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 00:03 - 31.10.2009

    Tvoja luč
    senca moji luči
    na pročelju teme.
    V mali špranji
    zadržanega vdiha
    za nevidno steno.

    Samo...

    Beri dalje...
  • 07:56 - 07.08.2007

    V čem je smisel stati tukaj, kjer me nihče ne vidi ? V čem je smisal kričati zunaj, kjer me nihče ne sliši ?

    Zakaj omejeval...

    Beri dalje...
  • 21:48 - 21.06.2011

    V hrepenenju se vlekel prazen je mir,
    ni večje bolezni kot upanje moje,
    se v gnusu pojavi žameten vir,
    le kje uresničijo san...

    Beri dalje...
  • 17:20 - 20.03.2006

    O ti naš očim, krušni Bog,
    si dal nam puščico in lok,
    podobo svojo, luč v temi,
    najhujši zveri med zvermi.

    Beri dalje...

  • 10:33 - 31.10.2004

    Zrem v nebo; polno črnih oblakov se podi po njem.
    Zakrivajo sonce in močijo moja lica z dežjem.
    Upam in upam, da posijal bi kakšen žarek ...

    Beri dalje...
  • 17:41 - 01.09.2012

    Can i smell your pussy,
    may i put my ..... in.
    You are gorgeous Lucy,
    and my cock is always clean.
    Beri dalje...

  • 07:32 - 16.05.2006

    Ko v tihem mraku na balkonu sedim
    in veter se mi v lase zakaja,
    na mirnem nebu ugotovim,
    da mesec nocoj k meni prihaja.
    Beri dalje...

  • 11:16 - 04.08.2007

    Žveplene meje zahajujočega neba
    grenko obliznejo obrise
    golega preostanka naju

    ...

    Beri dalje...
  • 15:35 - 21.01.2006

    ko hodiva vštric
    iz naju pada seme

    zasejala sva vrt
    roj čebel ga obiskuje

    ...

    Beri dalje...
  • 15:51 - 02.04.2012

    Grozna ta negativnost,
    ki razsaja po deželi.
    Izvolili smo primitivnost
    in glasovali za naivnost.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo