Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Prijateljica Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a tiasshy, v sreda, 06. jan. 10
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Lahko ti stokrat rečem hvala,
Pa se ti ne bom dovolj zahvalila.
Zato sem se odločila, da poskusim
in ti posvetim pesem. Torej:

 Hvala, ker si z mano, ko trpim.
Hvala, ker odideš zadnja, ko se smejem.
Hvala, ker me podpiraš pri nemogočem.
Hvala, ker sanjaš z mano o mogočem.

 Hvala, ker deliš bolezen.
Hvala ker množiš ljubezen.
Hvala ker odvzemaš mi težave,
in hvala ker deliš z mano sanje.

 Lahko uporabim tisoč besed,
da te opišem. A tisoč besed je premalo,
da povem, kar mi pomeniš.
Zato le eno besedo bom uporabila.
To je: MOJA


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 21:44 - 07.02.2011

    Samota je moj bližnji otok.
    Vanj vsrkam minljivost.
    Samota je moj oddaljeni otok.
    Vanj nepremično zrem.
    ...

    Beri dalje...
  • 16:21 - 24.02.2011

    Kdo so ti ljudje?
    Skriti za papirjem.
    Kdo so ti možje?
    Karjeristi z laganjem.
    Kdo so te dame?
    Čas jim vse vzam...

    Beri dalje...
  • 15:45 - 14.11.2004

    Z ostrim jeklenim rezilom.
    Vbadaš, vrtiš, slednjič zarežeš.

    Šele takrat se ti zdi,
    da dihaš, čutiš svoj bit?

    Ko...

    Beri dalje...
  • 15:28 - 10.03.2006

    Rosa mi umije obraz,
    zazrem se v zrcalo,
    prekrito s kopreno žalosti -
    trudno podobo vsakdanjika.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:01 - 11.05.2006

    Ljubim zemljo
    in ljubim zvezde.

    Ljubim sonce
    in ljubim luno.

    ...

    Beri dalje...
  • 01:48 - 17.02.2007

    Si slišal zjutraj ptičke pet
    kako so žvrgoleli
    imeli so prijeten glas
    le kaj ga nebi imeli.
    Življenje vsak dan...

    Beri dalje...
  • 19:56 - 29.11.2008

    Jesen, deževna jutra
    v hladni sobi, ko si oblačim nogavice
    ko umivam zobe pred ogledalom
    ko zaklepam vrata

    jese...

    Beri dalje...
  • 06:43 - 02.11.2004

    Zakaj bolezen je prišla?
    Gotovo je le malo zašla.

    Mogoče samo na obisk?
    Kot z jasnega neba blisk.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:39 - 02.11.2004

    V spoznanju pravem duša se odkrije
    Iz tesnega telesa v prostost
    brez dimenzij
    se zlije
    Zadoščenje.
    Dovoljeno je hrepenen...

    Beri dalje...
  • 18:04 - 07.04.2007

    Eko prinaša psalm,
    poln modric in odbijanja,
    preoblikovan v žametni dotik,
    ki prihaja razvedriti osamljeni spanec <...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo