Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Polnočni spomin Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Egoist, v nedelja, 27. dec. 09
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Tvoj obraz se bliža mojemu.
Ustnice oblikujejo poljub.
Slinim se in
potijo se mi podplati.
Veke močno stiskam skupaj.

Čutim tvoj dotik.
Prepletava jezike.
Kri se mi nabira med nogami.
Gola si.
Nor sem.

Prsi, zadnjica, ******
Ustnice, jezik, ******
Ti, jaz, ******

Prsi, ring-ring, ******
Ustnice, ring-ring, ring-ring
Ring-ring, ring-ring, ring-ring

Izklopim budilko.
Odpravim se na stranišče.
Odtočim in se obrišem.
Ničesar se ne spominjam.
Je le madež na rjuhi.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (1) KOmentar RSS
Objavil/a matejkrevs, v 17-01-2010 19:14,
1. Polnočni spomin
kri se mi nabira med nogami, :)
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 12:52 - 18.04.2008

    1

    Pišem počasi.
    Nek maček se sprehodi
    mimo in zaspi.


     

    ...

    Beri dalje...
  • 15:15 - 17.03.2006

    Sem moral spoznati tebe,
    da bi spoznal ljubezen,
    radost in žalost?
    Zakaj sem s teboj doživljal
    zanose in padce?

    ...

    Beri dalje...
  • 13:46 - 26.05.2006

    Bil je deževen dan,
    hodila sta pod dežnikom kot nekoč midva...
    Misli so kot kapljice padale name...
    Odprem dežnik in sama stopim nap...

    Beri dalje...
  • 19:43 - 08.01.2009

    Slišiš Vila mojo pesem?
    Veter nosi moje rime
    daleč preko trav ravnine
    rosna znova moja je ljubezen.

    Samo ti tak...

    Beri dalje...
  • 19:20 - 11.09.2008

    Zakaj sva sama, pesmica,
    le zakaj po svetu lutava,
    rahel pišec
    pogasi najin plamen,
    o - kdaj resnica stopi  med naju,...

    Beri dalje...
  • 07:51 - 24.02.2008

    Že kot otroka me je vleklo
    da štejem planke in vagone
    in ostalo kar se je vrstilo,
    me je rado zaposlilo.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:42 - 16.05.2007

    Srce podarjam nekomu, ki ga noče vzeti...
    Nekomu, ki bi me lahko, a me niče imeti!

    Trudim se ga iztrgat iz svojega srce, Beri dalje...

  • 15:38 - 14.04.2005

    Z balkona je opazovala mimoidoče,
    si poskušala zapomniti obraze
    in si izmišljala imena.

    Chantal.
    Marcel.
    Emma.
    Adele...

    Beri dalje...
  • 20:01 - 03.05.2005

    Globoko v globini se skriva tema,
    skrita pred očmi, da nihče je ne vidi,
    a vendar prisotna v vsej veličini,
    čeprav je le pika v nesk...

    Beri dalje...
  • 16:42 - 21.03.2009

    Mrtva zastava otožno počiva v popoldnevu.
    Zastava je simbol vsega za čemur stoji ta narod:
    Hodi ponižno, a visi visoko...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo