Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Poslednja možnost Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a rožica, v ponedeljek, 21. dec. 09
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (1 glas)
 

Nekaj novega sem si zaželela,
nekaj drugačnega, rada bi ti zapela,
vem da prebiraš vse to,
saj sem ti možnost dala poslednjo.

Kakor tat kradeš mi besede,
nikoli ne boš priznal obsede,
da se vse skupaj sesede,
ko spominjaš se moje besede.

V pesmih želiš dobiti, kar je skrito očem,
želel bi nekaj, kar nikoli ni bilo dano ljudem,
ne dragi moj, tega ne išči tu,
to dobiš v snu!

Vseeno nisem prišla še na kraj poti,
v srcu razčistila, kar sva imala jaz in ti,
dolgi so dnevi še daljše noči.

Tale je pesem, za take kakršen si ti,
raje umrejo, kakor da priznajo si,
"Kar sem obljubil, to tudi drži".

Žal obljubil si sebi samo,
meni ni potrebno, shajam lepo,
pesek v oči, mene tu ni!


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (5) KOmentar RSS
Objavil/a ajda, v 26-12-2009 11:27,
1. Poslednja možnost
Rosno mlada duš'ca, ki išče svoj prostor v svetu, ki je zanjo na trenutke tudi krut in realen. In skozi pesem zliva svoj gnev in razočaranje, ki je polomilo njeno stebelce, ko se še popek ni rodil. 
Ja, tudi to je del odraščanja, žal. Verjamem pa, da s tem, ko prelivaš svoja čustva na papir, tudi rasteš in se kališ in mislim, da je to taprava pot izmed mnogih seveda. 
 
lp, ajda
 

Objavil/a rožica, v 27-12-2009 09:03,
2. Poslednja možnost
Hvala Ajda, veliko pomeni komentar nekoga, kateri se v teh vodah že dolgo vije, pozna kako se stvari streže........hvala še za rosno mlado du'co, žal v pesniških vodah ja,ni mi še 2 roj. dan, ali na zemljici......teh je bilo že nekaj, saj tudi navdih je prinesel zob časa.......zmes usode ali pa karma.....kaj pa vem.......važno da je prišlo.....vesela in hvaležna sem za to, tudi če moje pesmi ne vidijo luč sveta, sem ponosna na njih, na svoje delo, predvsem na čustva katera izlijem v njih, to me pomiri in obogati, spoznanja, katera pridobiš ob določenih življenskih prelomnicah, so neprecenjljiva, nauki pa obogatijo dušo in človekov obstoj, nič zato, nekomu prej nekomu pozneje...samo da je.  
 
:upset :grin  
 
lp rožica
 

Objavil/a MirnaVolk, v 28-12-2009 14:47,
3. Poslednja možnost
Ne vem kaj mi je bolj všeč, tvoja pesem ali tvoj komentar. No pravijo tukaj pisoči, da je potrebno komentirati pesmi - edino zadnja kitica mi nekako ne gre, ne vem zakaj, drugače pa mi je všeč. Pozdrav, Mirna
 

Objavil/a duovox, v 28-12-2009 15:00,
4. Posledna možnost
Kot vožnja med ovirami, slalom, prijetna, pesem ki pove, popelje v drug svet izpovedanega.
 

Objavil/a rožica, v 05-01-2010 09:52,
5. odgovor
draga MirnaVolk odgovarjam na tvoj zapis; zadnja kitica 
Tu sem hotela povdariti kako nekateri, (mišljeno je bilo na dotično osebo) so, samozavestni, trmasti v določenih pogledih. Ko nekaj rečejo obljubijo, tudi če ni tako........a ker so to rekli/obljubili se tega tudi držijo....pa naj bo kar hoče.......tudi če na to je položena bolečina.........važno da obvelja njihova:TAKO SEM REKEL/A, TAKO BO!!!!!!!. 
Tisti trenutek ko sem to pisala, me je to zabolelo, zato se je tako izšlo. 
 
:)  
 
lp Rožica
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 14:12 - 12.05.2008

    Morje potiho šepeta.
    Morje upanja.
    Spomadanske razprodaje
    osiromašenih src.
    Ljudje so
    Beri dalje...

  • 18:40 - 30.06.2007

    Vzpenjam se po stopnicah..
    Čutim kako me nekaj tišči v grlu...
    Kako nenavaden občutek,
    Ki vzbuja strah in nemoč. Beri dalje...

  • 10:31 - 17.12.2010

    Se vije ta sonet,
    pri vsaki od mojih deklet,
    v spomin je ta zaklet,
    moj biti more več ne odet.

    E...

    Beri dalje...
  • 16:45 - 18.01.2010

    lahko doživiš orgazem
    s čustvenega vidika?
    kje je ta vez, ki
    jo splete bližina
    -čutnost, čustvenost, pri...

    Beri dalje...
  • 00:40 - 08.07.2008

    Tu v gozdu sem te našla, kjer narava še diha ljubezen samo.Drevesa dihajo skupaj z mano, tvojih oči se spominjajo, da ne utonejo v...

    Beri dalje...
  • 14:50 - 16.09.2006

    Grenke solze iz neba 
    so deževne kaplje
    ki privrele so na tla
    iz nebesnega očesa
    to prelepo lesketanje
    Beri dalje...

  • 07:00 - 25.05.2007

    Čisto sama,
    v tem svetu,
    borim se naprej,
    krepko je to spoznanje,
    da sam si,
    nikogar ni,
    da zjokal na r...

    Beri dalje...
  • 17:05 - 12.10.2005

    ždeti nebu v obraz
    in
    trkati na špike zvezd
    brez zabojev pod nogami
    kar tako - z viška
    ponosno kot preluknjan bog

    ...

    Beri dalje...
  • 08:40 - 13.12.2008

    Prikradla si se mi v srce,
    ko z boki si spregovorila
    lahkota tvoja do neba,
    me kot nevidna svila je ovila. Beri dalje...

  • 20:25 - 20.02.2005

    Danes sem se zbudo ves zaspan,
    pogledo sm vun, dan je posran.
    Tak kot ena pička, ki ti teži,
    da dala bi ti.
    Ko pa pogledaš ji v...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo