Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

ti... Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a enrique, v sreda, 16. dec. 09
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

ne grem naprej, ne morem nazaj
preveč zaljubljen sm zdaj...
obstal sm..
misel prešine nate,
ta pesem posvetena je zate,
da dojames,
končnu veš,
ti si ta sonce, ki mi riše smeh na obraz,
u teb najdu sm skrit zaklad,
bojim se,

strah me je,
da zgubim,
vem pr seb,
da te nkol nee prebolim...
temne oči, nežne dlani,
tega za pozabet ni,
želja mi je, da se te želim,
sam zatu živim,
nor sm nate, ne sprašuj zakaj,
niam odgovora za to,
preprost mi je leepo...
ti si mi use, ti zapolniš mi praznino,
če greš zapolniš jo z bolečino...
karkol ze zgodi, use se lhk spremeni,
a vedi, u men boš zmeri ti...
edin to se bojim, da med nama kej več nebo,
potem mi bo težko...
čakam te...
če čuteš enak, vrn se k men..brez tebe nia smisla...
s tabi edin lhk uživam, se smejim,
počnem naumnosti-p, sočustvujem,
tebe edino obužujem...
spominjam se augusta ko sm te spoznal,
ko sm te bolj spoznal,
sm spoznal,
zate zej srce bi dal..
zdaj vem kaj me gane,
tvoja lepota me prevzame..
sam tvoj nee,
mi lhk prebode srce..
u seb se bom počutu ranljiv..
nee bom potem drugam šel,
večno čaku bom nate,
čeprou zaman,
u mislih te bom meu..
da bova nekoč eno..
Obstal sm..se zmeraj je isto..
nej se kej spremeni..
sam to hočem..
da k men vrneš se ti...


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (1) KOmentar RSS
Objavil/a ajda, v 26-12-2009 11:20,
1. ti ...
Morda bi pesem pridobila, če bi jo malo sfriziral, morda bi bilo za začetek že veliko. Eno je govorica, drugo je pa napisana pesem in če si jo ponudil v branje, mislim, da ne bi bilo napak, da popraviš vsaj sm, lhk ... itd. itd. ..., pa še kar nekaj je za popraviti, ko boš bral, boš tako ali tako videl sam.  
Menim, da to ni veliko, kar lahko narediš za pesem. Sem pa videla, da si jo objavil dvakrat, če se ne motim je vsebina ista, le oblika. Verjetno si spregledal, da imaš možnost na že obstoječem tekstu vnesti popravek, imaš označeno. Že s to obliko, si naredil korak naprej. 
Lep pozdrav in upam, da ne bo hude krvi;).  
ajda 
 
Ji bom pa potem pripopala zvezdice, če boš kaj friziral, OK? 
:zzz
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 16:03 - 25.05.2007

    V globini, tam nekje pri dnu
    išče te nekdo.
    Tam kjer luna, tam kjer zvezde
    našel te ne bo.

    ...

    Beri dalje...
  • 17:49 - 17.04.2011

    Hvala, za vse pesmi,
    ki si mi jih dala,
    Hvala, za vso inspiracijo,
    ki me je k pisanju gnala.

    Saj...

    Beri dalje...
  • 20:42 - 15.09.2008

    Prebedela je dolge noči.
    Poznala je vse sence teme
    in njihove otožne sanje.
    Temne ure je gledala,
    kako se svetle nit...

    Beri dalje...
  • 10:16 - 25.08.2005

    včasih se mi zdi,
    da dan mimo mene zbeži.
    včasih se mi zdi,
    da ko pogledam se v ogledalo,
    kako izgubljene oči strmijo v nez...

    Beri dalje...
  • 18:05 - 06.10.2011

    Vonj po sladkem parfumu se širi v noč,
    ko nežno poljubljam tvoja ramena in
    se moji prsti počasi vzpenjajo na Venero.

    ...

    Beri dalje...
  • 11:57 - 06.12.2005

    Skrila bi se rada,
    pa ne vem kam.
    Počela bi kaj norega,
    pa nimam s kom.
    Pela bi na ves glas,
    pa imam zoprne sosede.
    S...

    Beri dalje...
  • 14:05 - 17.01.2005

    Jata ptic
    klic noric
    mati z vislic sina draži

    ...

    Beri dalje...
  • 14:06 - 07.11.2010

    Kako idealno je človek sestavljen
    v duši nosi zunanji svet,
    kar ga prevlada ga tudi prekrije,
    na koncu mu srce piše razplet....

    Beri dalje...
  • 16:04 - 31.10.2004

    NA NAPAKAH SE UČIMO,
    TAKO PRAVIJO VSI, V KNJIGAH NAS UČIJO,
    NE DELAJ STVARI, KI SO JIH ŽE DRUGI NAREDILI,
    ZAKAJ BI TI BILO HUDO
    Beri dalje...

  • 22:40 - 23.05.2005

    Kaj se izdajaš
    duša zelena,
    v sonce rumeno?...

    Od kadar stojiš
    za stebrovi akropol,
    tvoja je roka
    polna fontan,

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo