Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Posebna navadnost Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Bor, v torek, 15. dec. 09
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (1 glas)
 

Spominjam se;
Zrak je bil prežet
s cvetjem modrega sonca
in nebo se je oblačilo
v majhne, zlate oblake.

Takrat sem prvič govoril z ljudmi,
iz ust katerih je tekla kri.
Bil sem tam, zraven,
in tudi jaz sem bil krvav.

Bila je pesem, ples v zraku
in govorica oči.
Bile so roke in moč.
Bile so rdeče svetlobe.
Prav v sredino noči so sijale.
Pa to zares ni bila noč.
Za nas je bilo jutro.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (1) KOmentar RSS
Objavil/a ajda, v 19-12-2009 08:03,
1. Posebna nevednost
Tam si bil,doživljal te strahote, prepričljivo si bil tam, četudi le daleč stran ... 
 
lp, ajda
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 15:50 - 25.05.2007

    Ni poti!
    Nič več.
    Spoznanje,
    da začetek je konec,
    je že zdavnaj mimo.
    Kaj zdaj?

    ...

    Beri dalje...
  • 08:49 - 12.02.2006


    ...

    Beri dalje...
  • 16:43 - 19.11.2005

    V meni nekaj krici na ves glas,
    a nihce ne ve,nihce ne slisi.
    Kot skrivnost me vcasih prevzame,
    vpije v crnino brez dna,

    ...

    Beri dalje...
  • 14:15 - 28.05.2010

    Čuden občutek je
    ko govoriš s srcem
    takrat, ko ne bije več
    kot da bi dva tujca
    zašla na isto pot
    ...

    Beri dalje...
  • 00:22 - 16.10.2009

    Svobodna, kot ptica na nebu,
    a vendar v kletko resničnosti ujeta.
    Še vedno želim leteti
    in svobodo doživeti,<...

    Beri dalje...
  • 13:42 - 09.12.2004

    Človek, dekle,
    ljubezen preko ceste,
    tako čisto blizu,
    nasproti mojih željnih oči,
    v bližini dotika in srca,
    le skozi...

    Beri dalje...
  • 14:17 - 16.07.2005

    Vem.Pretiravam.
    Tisočkrat.
    Dvesto odstotno.
    Zlagam.
    Najdem. Ti.

    ...

    Beri dalje...
  • 15:20 - 30.12.2006

    In kje je končna misel naših misli?
    Zakaj rojevamo se vsi?
    Vsak v sebi nosi odločitev,
    kakšno bogastvo nabrati...

    Beri dalje...
  • 17:16 - 09.12.2004

    Poglej, kako na trati tam stoji,
    poglej, saj vse se mu smeji,
    gleda v zrak, zre v nebo,
    občuduje ptice nad vodo.

    Sonce greje m...

    Beri dalje...
  • 16:58 - 30.08.2009

    Burin je pihnil
    po labirintu ulic
    senci v eno

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo