Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Še upa srce Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a rožica, v torek, 15. dec. 09
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Reci mi deklica ti,
kako se ti kaj godi,
ali je še, srčna želja ta,
da bi, samo njegova bila?

Še upa moje srce,
da se nekoč vrne,
da skup sanjava sne,
ljubezni te brezmadežne.

Nihče prebudil ne bo, pravljico to,
tudi sneguljčico je poljubil princ toplo.
Šla bova skozi vse trnove poti,
ker v ljubezni niso ovira čeri.

Želim ti vso srečo, ljubezen gorečo,
veliko dobrega, vse naj ti Bog da,
naj ti bode uslišano vse, kar si zaželiš,
tudi obilje ljubezni te, po kateri hrepeniš.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 18:38 - 26.05.2005

    ko te iščem po vseh žepih telesa
    te vselej najdem,
    v drhtenju tkiva celega bitja

    ...

    Beri dalje...
  • 17:56 - 23.02.2008

    ...

    Beri dalje...
  • 16:32 - 20.05.2006

    Vidiš tisto veliko luč tam?
    Ki oddaja tako močno svetlobo?
    Ki te mami …
    … in ki te privlači …
    Vidiš ogrom...

    Beri dalje...
  • 02:09 - 18.10.2009

    tvoje oči so kakor med,
    od njih bi najrajši bil zadet,
    pa kaj ko ni oči ni noči,
    tema, tema je in je kar je

    l...

    Beri dalje...
  • 18:40 - 15.03.2011

    Dan je oblačen,
    počutim se potlačen,
    poleg vsega sem še lačen.

    Sedim v avtomobilu,
    z rokami na krmilu,
    v...

    Beri dalje...
  • 17:53 - 18.12.2009

    Aplavz! Uživate ob mojem trpljenju?
    Kdo sploh ste? Saj niste sposobni ljubiti.
    Ni še konec. Šele začelo se je.

    Kako to...

    Beri dalje...
  • 07:48 - 26.11.2009

    Midva sva
    kakor drevesi -
    prepletla sva
    najine korenine
    in staknila
    nežne veje.

    Beri dalje...

  • 20:28 - 19.01.2005

    trda, dišeča, nadvse je kričeča v temo zakrita, totalno odbita Grize jo! Bitko začela, molče je sedela Zanjo je tiha, glej! komaj diha Muči jo! Vne...

    Beri dalje...
  • 15:39 - 17.01.2007

    Kaj boš deklica zala storila?
    Mar boš jokala?
    Boš mamco klicala?

    Prosim nikar.

    ...

    Beri dalje...
  • 15:26 - 17.02.2008

    neproza.
    ki noče biti pesem.
    pa je.
    slišiš...
    vidiš...
    čutiš?

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo