Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Privid Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a rožica, v torek, 15. dec. 09
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Občutek imam da sem kakor zemljevid,
v karto pogledam in imam privid,
kar roke se tresejo mi,
ker nekaj bi rada povedala ti.

Ali si se vprašal zakaj,
ne pusti te pri miru, ne da dihati zdaj?
Ali pogledal si v dušo ji to,
a je vse v redu z njo.

Mislim da ona je poštena bila,
noče nobenega odtrgati od srca,
noče raniti ljubih otrok,
vzeti očeta in napraviti pok.

Velike se borbe bijejo sedaj,
duša bi eno, srce pa hoče nazaj,
bil si ji sonce na kraju poti,
a noče biti deležna velike žalosti.

Včasih ne razumemo dejanj teh,
vidimo kar pokazano je nam v očeh,
razumeti je treba tudi drugo stran,
ne rivati tam kjer ni dano nam.

Čas bo napravil lepa pota,
prehodila jih bosta, ne bo več zarota,
ker ljubezen lahko počakati zna,
najlepše se piše na dnu srca.

Vem težko  ti je sedaj,
misliš da življenje te izdalo je, ni kraj,
hočeš ponikniti kakor reka v zemljo,
ne bo ti uspelo, še boš srečen  z njo.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 11:21 - 29.01.2005

    Včasih nima nobenega smisla več.
    Samo še slepo gledam in lebdim
    v neki tuji odsotnosti.
    Kot, da nisem več tu.
    Kot, da ni mi mar...

    Beri dalje...
  • 09:41 - 14.12.2005

    Kako lepo je stati na začetku
    in imeti vse pred seboj.

    In potem nekdo vzame škarje,
    vse razreže, ponovno sestavi
    in vmes ...

    Beri dalje...
  • 21:29 - 24.03.2007

    ...

    Beri dalje...
  • 20:20 - 27.05.2011

    Z mehkim se ne da,
    zadovoljiti dekleta.
    Če ne najdeš motiva,
    naj se raje skriva.

    Z mehkim po sve...

    Beri dalje...
  • 07:46 - 12.03.2006

    O ti srce, ki nosiš dve življenji
    si duše dom in gnezdo mojih
    sanj nikomur nisi dom.

    ...

    Beri dalje...
  • 08:18 - 03.10.2006

    ...

    violina.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:21 - 07.05.2005

    Brnenje. Bučanje. Žrvokanje. Brbranje.
    Bezljanje mojih misli. Hočem mir!
        ... Kaj? Kako? Naj? Spomnim se smeha...
    Beri dalje...

  • 17:54 - 01.01.2005

    Ležim na tleh.
    Z rokami zamešam med oblake.
    Trgam kose modrine z neba.
    Tečem prek mehkih trav.
    Vzletim do zvezd.
    Lepim oči...

    Beri dalje...
  • 09:44 - 04.03.2010

    O, ta stavčna analiza
    me je vsega zagrenila,
    besedna vrsta in njen člen
    sta mi življenje spreobrnila.
    V karkoli se za...

    Beri dalje...
  • 09:29 - 21.04.2006

    Če bi ob nepravi uri,
    torej času, ki ni pravi,
    mene k sebi res poslali,
    mislim, da bi se  zalotil v grehu,
    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo