Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Kos srca Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a MirnaVolk, v ponedeljek, 07. dec. 09
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Po mestu iščem
košček srca
ki se je odtrgal
še sama ne vem zakaj
in tudi ne natančno kdaj.

Misel, da je srce
varno shranjeno
pri tebi je napačna
spet se je izgubil
en kos.

Preveč je megleno
pa tudi preveč je smeti
še več je ljudi
ki brskajo po njih
in iščejo - morda srce?

Doma sem našla ščurka
pa brate in sestre
zvijali so se v smrtnem krču
in končali tam od koder
so prišli - v jašku za smeti.

Pozabila na srce
megla je prekrila razum 
skoznjo prodre samo ena misel
morda iščem
v popolnoma napačnem mestu.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (2) KOmentar RSS
Objavil/a Egoist, v 11-12-2009 11:33,
1. Kos srca
Zanimiva. Na začetku sem si predstavljal tipično zgodbo, ženska išče srce... nekje na sredini pa sem vse skupaj zamenjal za podgano, ki išče sirček, ne vem zakaj ampak tako se mi je zdelo. Zvito napisana, mi je všeč. Egoist
 

Objavil/a MirnaVolk, v 11-12-2009 17:28,
2. Kos srca
Egoist - vse kar je napisano je res, tako da bi mi res manjkale samo še kakšne podgane, da jih preganjam. Kar pa na žalost ni izključeno. LP, Mirna
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 06:25 - 05.02.2009

    Nekoč se je Kraljična sprehajala po obali.
    Bila je neskončno osamljena,
    s solznimi očmi se je ozirala proti nebu Beri dalje...

  • 22:01 - 16.09.2007

    Prepojiš me z lažnivo srečo:
    jemlješ in daješ
    daješ in daješ
    jemlješ in jemlje&sca...

    Beri dalje...
  • 08:02 - 17.01.2009

    Vidim te, pa ne vem...
    Si to ti ?
    Slišim glas...
    Je tvoj ?
    Berem tvoje sporočilo,
    Si ga napisala ...

    Beri dalje...
  • 11:03 - 25.11.2006

    Hodi po
    mokro zaprašeni cesti.
    Niti za gube na svojem
    razpadlem obrazu,
    se ne zanima več.

    ...

    Beri dalje...
  • 08:35 - 16.04.2005

    Tvoja pika na obrazu je ravno takšna
    kot moja pika na trebuhu.
    Tvoja je manjša, drugačne oblike, temnejša.
    In vendar je ista kot m...

    Beri dalje...
  • 06:03 - 03.05.2008

    Beseda prekmurska, težko jo razumeš,
    Če od drugod si, če tam ne domuješ,
    Je pristna vesela, njim razum...

    Beri dalje...
  • 20:23 - 15.01.2005

    in srečala sva se
    dva svetova
    na obzorju iste misli

    ...

    Beri dalje...
  • 20:37 - 12.05.2008

    Še so tolmuni,
    da pustijo solzam prosto pot.
    Še so zakladi,
    ki neodkriti čakajo iskalce. Beri dalje...

  • 16:47 - 17.02.2005

    Ko si na tleh,
    čisto nizko...

    ...in še drsiš navzdol...

    v smrdeče globine blata

    ...

    Beri dalje...
  • 21:48 - 18.03.2009

    Najbolj te ljubim,
    ko doživiš kak srčni
    napad v mojih sanjah.

    Potem se zbudim z
    rdečimi lici. Ne da se
    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo