Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Kokošja Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a MirnaVolk, v ponedeljek, 23. nov. 09
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Ko sem zvedela novico
me oblila je kurja polt -
ali sem sedaj kokoš,
ne bolj verjetno ena velika
kura.
Brskam po zrnju med drugimi
kurami,
škilim k sosedovemu petelinu
in nesem premajhna jajca.
O to moje življenje v
pretesnem kurniku.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (1) KOmentar RSS
Objavil/a Egoist, v 25-11-2009 09:23,
1. Kokošja
Sonce se od perja sosedovega petelina lepše odbija in njegov glas je slišat močnejši in lepši od domačega, to drži, ampak velikost jajc pa ni pomembna. Mnogi imajo radi prepeličja :) Simpatična prispodoba. Egoist
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 16:36 - 03.08.2009

    Gledam bogataša v casinoju.
    Naučil denar si je nabrat,
    ampak izgubil je v tej igri,
    ker življenja ne izplača av...

    Beri dalje...
  • 07:27 - 07.09.2005

    Sladki končiči z mandeljnim prelivom,
    visoki uspehi, mareličen posip.
    Grenke brusnice,
    zavita nevoščljivost,
    samota in minljivo...

    Beri dalje...
  • 14:33 - 26.02.2005

    Le kam naj skrijem sonce,
    ki name sedaj sije,
    ki oblake topi in dež suši?

    ...

    Beri dalje...
  • 18:56 - 13.02.2007

    Solze so oblile njo
    ko še zadnjič se v slovo je zazrla v množico
    v divjem ritmu zibajočo
    ki jo je navdajala z...

    Beri dalje...
  • 23:15 - 28.05.2007

    Nekaj je...
    pada ti na čelo,
    žari z zvezdami
    kriči s soncem

    nekaj je v tebi,
    seže do mene
    dotika ...

    Beri dalje...
  • 13:44 - 08.02.2008

    Bi te mar še ljubila,
    če poznala bi te še bolj?
    Če odgrnila bi in odkrila,
    da nisi le prevara, Beri dalje...

  • 10:39 - 02.04.2006

    Solza ponosa
    navlaži oči,
    temno je,
    le v moji sobi
    soj luči.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:01 - 12.08.2011

    Nekaj na njej,
    moj mir skali.
    Nekaj na njej,
    skomine vzbudi.

    Nekaj na njej,
    bitje srca pospeši.
    ...

    Beri dalje...
  • 06:34 - 22.11.2008

    Samo ti znaš,
    ukrotiti hudiča v meni,
    ki mi megli um,
    ubija lesk v mojih očeh
    in me vleče stran od teb...

    Beri dalje...
  • 22:16 - 16.11.2004

    Vsak bil bi.

    Le kdo je?

    Ker vsakdo je,
    Zakaj se zdi mi ,
    Da me ni?

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo