Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Pomota Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a MirnaVolk, v torek, 10. nov. 09
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (1 glas)
 

Tisti mali črni las
kratek, skodran,
neopazen,
le meni tako zanimiv,
da bi ga kar
izpulila za spomin,
na tisti lepi dan,
ko sem ugotovila
da to ni las,
temveč kocina,
ki ti je pogledala izza
srajce, ko si snel kravato.

In zakaj jaz
tako zavzeto strmim vanjo?


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (1) KOmentar RSS
Objavil/a Egoist, v 12-11-2009 18:24,
1. Pomota
Ena izmed manj žalostnih. Zelo dinamično in dobro si opisala tisti lep dan. Krasno se mi zdi, da se vse vrti okoli kocine. Me zanima kakšen je odgovor na tvoje vprašanje, jaz ga namreč nimam :) Zaljubljenost? je kocina od koga drugega? ne vem. Egoist
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 09:50 - 05.02.2006

    KRTEK PRIDI PO LOPATO
    DA BOŠ V VRTCU GRAD GRADIL
    ČE UMAŽEŠ SI KOŽUŠČEK
    GA Z NAMI BOŠ UMIL

    ...

    Beri dalje...
  • 17:25 - 01.01.2005

    ...

    Beri dalje...
  • 19:08 - 15.10.2009

    I.

    Čakam te,
    nedolžni mesija,
    ogrnjen v bleščečo molitev,
    čakam te s težkim bodalom.
    Beri dalje...

  • 22:14 - 06.01.2010

    Z jezikom je okušal rane,
    s peskom posute,
    s tisto drobno mivko
    iz katere je štrlel nož.

    Švist.
    Spet švi...

    Beri dalje...
  • 15:25 - 08.04.2005

    Beri dalje...

  • 18:50 - 26.07.2011

    Vase sprejemam ves zunanji svet polnim si prazna skladišča vpijam v svoje neznane globine vzrok za bodoča grobišča.

    Kaj je spoznanje...

    Beri dalje...
  • 15:49 - 26.04.2011

    Njega vprašaj,
    on vse ve.
    Če kaj potrebuješ,
    brez njega ne gre.

    Res da v šoli,
    kar priden je bil.
    Beri dalje...

  • 11:51 - 06.08.2009

    Bila je noč in bile so zvezde.
    Bilo je življenje in bilo je upanje.
    Imela sem vse. Imela sem sebe, tebe in svobodno nebo...
    Beri dalje...

  • 08:07 - 17.07.2005

    Včasih nič več ni,
    ni besed, pogledov, obljub.
    Nobena misel se ne porodi,
    ne prebudi je niti poljub.

    ...

    Beri dalje...
  • 10:31 - 25.02.2006

    Uspelo jim je
    Se prebiti na plan
    Končno ugledale so beli dan
    Dolgo zatajevane in zadržane
    Strnile so se
    In se skozi globok...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo