Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Zima Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a MirnaVolk, v petek, 06. nov. 09
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (1 glas)
 

Sem v zimi
sedela
na napačni
strani sveta,
bila je
res bela
pa še siva
meni
nedopadljiva.

Sem o zimi
čutila
da bo drugačna,
zagotovo temačna
in neprivlačna,
da bo hladna
a kaj ko
je to tudi
hlad srca.

Sem v zimi
se znašla
na poti razpotij
večnih nasprotij,
na poti vprašanj,
ali sem res
takšna
da ven več
ne znam?

Čakam na pomlad...


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (3) KOmentar RSS
Objavil/a Egoist, v 08-11-2009 18:58,
1. Zima
Ah, pomlad. Upam, da prinese boljše čase. Za vse nas. Ampak, kaj ko se zima tako dolgo vleče, da ji ni videti konca. Egoist
 

Objavil/a duovox, v 11-11-2009 10:17,
2. Zima
Toplote v srco si želimo in iščemo vsi.Moćno čustvena izpovedna pesem.
 

Objavil/a MirnaVolk, v 11-11-2009 13:23,
3. Zima
Hvala za komentarje. Kombinacija nekakšnih nesrečnih okoliščin ponavadi vzpodbudi takšne čustvene izpovedi. LP, Mirna
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 08:25 - 17.11.2007

    Blažen in dišeč ropot,
    trušč mladih src je svet,
    nasmehi polni nemira
    in solzne oči odrinjenih.

    ...

    Beri dalje...
  • 22:49 - 22.08.2010

    My hands are shaking, blood pressure high,
    I feel like crying, but my eyes remain dry.
    Was it something I said, was it something I ...

    Beri dalje...
  • 19:33 - 30.10.2004

    Dlan spominov
    Prvi jutranji nasmeh.
    Beseda.
    Nebo.
    Obsijano ali temno.
    Kamen ob poti.
    Veter.

    ...

    Beri dalje...
  • 17:05 - 25.03.2008

    Siva račka
    se umiva,
    da bo samčku
    zanimiva.

    Raček taček
    jo že išče,
    kar na domu
    j...

    Beri dalje...
  • 16:08 - 22.04.2011

    Dama me je za rit prijela,
    oba sva v obraz zrdela.
    Svojega plena ne izpusti,
    vse skupaj se ji smešno zdi.

    Dru...

    Beri dalje...
  • 08:59 - 05.11.2004

    Mojemu?, svojemu?,
    smehu si kradel iskrenost?
    Jaz nisem živela v svetu tvojih strahov!
    Tam doli te je čakal ogenj,
    da izgori st...

    Beri dalje...
  • 21:40 - 01.01.2008

    Steklena jutra...

    Vpiješ z oglodano mimiko v slepe oči
    besna na libido...(svoj?)

    V steklenih jutrih tišina sle...

    Beri dalje...
  • 14:39 - 04.03.2007

    Od kristalnega jutra, ki nosi svetleče trakove v sinje nebo, do zaključene celote, ki spusti temen oklep nad sumljivo nočjo. Sloves sveta se pona...

    Beri dalje...
  • 22:32 - 19.02.2005

    Veliko vesolje odgovori,te prosim,
    Zakaj le vprašanja brez odgovorov v glavi nosim?
    Še deček sem bil,ko so mi že prepovedovali,
    Mi s...

    Beri dalje...
  • 07:33 - 15.04.2008

    Vrtnica ljubezni,
    Ima trne boleče,
    Zakaj rdeče?

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo