Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Vabilo Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a MirnaVolk, v petek, 16. okt. 09
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Bolj za šalo kot zares
peljala sem se do nebes
pa saj to ne more biti res
bila so polna čudnih zvez.

Še najbolj čudno pa je to
nič lepo se mi ni godilo
saj tam nikogar ni bilo
ki kdaj z mano tlačil je zemljo.

Obrazi tuji in neznani
sicer res vsi lepo ubrani
smehljali so se mi tako
da v srcu hladno mi je b'lo.

Zato sem rekla ne bo nič
bolje da vzame me hudič
grem pogledati  kako in kaj
je v peklu - pa bom koj nazaj.

Nazaj me ni in me ne bo
saj v peklu mi je res lepo
ta gospod in ta gospa
so tukaj vsi - kot onadva.

Zakaj ne bi ostala jaz
nadenem grdi si obraz
živim tako kot tu živijo vsi
ostani z mano tudi ti.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 17:50 - 17.07.2009

    Gledam jo naravnost v oči.
    Črne oči brez življenja, brez sijaja.
    Mrtve oči, ki buljijo v prazno.
    Njena požrešna usta grab...

    Beri dalje...
  • 13:05 - 26.02.2005

    Ne, ne bom plesala pod dežjem,
    da ne sperem si kože, las in oči.
    Ne bom se nastavljala soncu,
    da mi barve na meni ne zbledijo.
    ...

    Beri dalje...
  • 19:50 - 03.05.2005

    Splet usod osamljenih src
    in divje bitje dveh trpečih duš,
    smisel nesmiselnega bivanja trpljenja
    in usodno obstajanje dvojnega življ...

    Beri dalje...
  • 12:20 - 07.10.2006

    prosim pozabi,
    na sanje o vili in o razburkanem morju,
    dovolj mi je spenjeno jutro in šop tvojih las.

    prosim ...

    Beri dalje...
  • 22:41 - 29.04.2011

    Zrak na telo pritiska,
    duso trpeco stiska.
    Ta sla bi na drugo stran zemlja,
    a je privezana na kamen njegovega srca.
    ...

    Beri dalje...
  • 10:59 - 15.03.2008

    Rekla si, da te spominjam na stopnišče
    ne spomnim se več, zakaj.

    Vse okoli v plastelin zraka ležijo zarinjeni
    ...

    Beri dalje...
  • 17:48 - 12.10.2007

    Strgal se mi bo !
    Kdaj? Zdaj!
    Zakaj? Zato!
    Ne reci mi da bolje bo,
    ker nikoli ne bo tako,
    tako k...

    Beri dalje...
  • 19:54 - 07.08.2005

    ...

    Beri dalje...
  • 16:43 - 10.03.2005

    Samo lebdela sem z zaprtimi očmi,
    morje mi je dalo tisto kar duša želi.
    Gledala sem bitja, ki se niso menila zame,
    jokala brez sr...

    Beri dalje...
  • 19:56 - 29.11.2008

    Jesen, deževna jutra
    v hladni sobi, ko si oblačim nogavice
    ko umivam zobe pred ogledalom
    ko zaklepam vrata

    jese...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo