Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Hrana za sanje Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a svarog, v torek, 06. okt. 09
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Ljubezen, strah, sočutje
Hranijo nam noč
Pridejo razčistit z nami
Nam pokazat svojo moč

Skriti kraji se nam kažejo,
Kar nočemo vedet nam na pladju dajejo
Da sprejmeš jih moraš proč
Od stvarnosti vsakdanje v svojo noč


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 13:50 - 26.11.2007

    Si sin Stribóga al' Pohvísta,
    Tvoja pot ne bo mi sled,
    V tej četrti stvarstva ista
    Je tvoja smer: za-krog pole...

    Beri dalje...
  • 14:22 - 07.02.2006

    Človek je uganka in ko jo rešiš postaneš njegov pr'jatu
    Povejte mi kdo ma jajca in cajta da bi danes to ratu?!
    Človek je uganka in ko j...

    Beri dalje...
  • 16:07 - 04.06.2005

    Občutek na mojih blazinicah
    odseva svetlobo tvojih oči.
    Vonj pohojene trave in s solzami
    napitih marjetic, me pošilja nazaj.
    Č...

    Beri dalje...
  • 09:09 - 28.12.2004

    Maček sem Muri
    A to veš le ti
    Če me kdaj odkriješ
    En sam dih izp...

    Beri dalje...
  • 15:39 - 16.03.2005

    vse polno luči se rojeva
    zvezdni utrinki
    žgejo tvoje besede
    v mojo kožo
    da boš
    večen

    ...

    Beri dalje...
  • 18:03 - 10.05.2006

    Vežeš me nase
    Z nevidnimi nitmi
    Pleteš mreže
    Zapletam se vanje
    Ne padam

    ...

    Beri dalje...
  • 13:06 - 21.09.2007

    Porumenelo listje počasi pada z vej, veter vsakega posebej ponese na mrzla tla. Mrak se že spušča z neba, že čutim kako mi sivina objema s...

    Beri dalje...
  • 22:39 - 14.11.2008

    In tako, ko smo odšli je bilo.
    Nismo odšli kot ponavadi,
    zdaj nas več nazaj ne bo...
    Zdaj odhajamo dalč stran.....

    Beri dalje...
  • 19:01 - 03.03.2005

    Po ozki gredi,visoko nad oblaki,stopicljam proti tebi.
    Razbijala sem led,opekla se z željo, poljubiti Angela,

    ...

    Beri dalje...
  • 09:43 - 03.03.2005

    Na nebu biseri se lesketajo,
    po pobočjih brije rezek piš,
    toplina tvoja me prevzema,
    poželjiv je spev telesa,
    odloživa vsakdanj...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo