Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Vlak Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Beba, v torek, 08. feb. 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Le kam tako drvi, drvi ta vlak življenja,
le kam se mu mudi saj poln je trpljenja,
trpljenja nedolžnih ljudi – zakaj tako hiti?
Kaj pa jaz in ti ?
Stojiva na postaji – jaz tu, ti tam….
Čakava, da se ustavi,
da postaneva del te karavane…

Vidiva ljudi, vse glave so na kupu zbrane….
Toda ne jaz ne ti, ne želiva vstopiti,
Lepo je tako, sam za sebe biti,
Jaz tu ti tam – občasen stik , objem,
Ljubi moj, pa zakaj bi bil to problem…
Meni, tebi je lepo, pusti jih, naj kar gredo…
Naj pehajo se za dobrine…toda vse mine…
Le jaz in ti ….življenje za vse tiste lepe spomine…
…vlak drvi – nihče noče sestopiti…..
…ne jaz ne ti pa nočeva vstopiti…..


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 19:22 - 13.01.2006

    To je vaš svet.
    jaz sem prišla samo mimo!

    ...

    Beri dalje...
  • 10:25 - 15.11.2008

    (NAMESTO LJUBEZNI POEZIJA)

    Nisem ti pisal zato, ker bolan bi bil,
    Pisal sem zato, ker bil sem debil,
    ker vedeti ti nik...

    Beri dalje...
  • 19:43 - 12.04.2006

    Ta tvoj pogled, te tvoje oči
    Zarežejo rano v srce in dlani
    In tvoja je sled v mojih nočeh
    A vse kar ti vračam je le nasmeh.

    ...

    Beri dalje...
  • 13:43 - 29.11.2008

    Ko sem sam
    in mislim nate,
    ko me odsotnost tvoja bega,
    ti pošljem SMS.
    Prazen !
    Tako poln vsega ...

    Beri dalje...
  • 15:01 - 22.09.2005

    KO BOŠ NEKOČ HODILA.
    PO TISTIH POTEH.
    IN BOŠ NJEGA LJUBILA,
    V SKRITIH NOČEH,
    NAJ TE SRCE
    NE SPOMNI NAME.

    ...

    Beri dalje...
  • 22:19 - 04.09.2007

    ...

    Beri dalje...
  • 08:40 - 17.03.2005

    Hlastno jemljem, kar mi barve dajejo v zameno,
    poskušam ujeti njihovo igrivost,
    a kaj, ko vedno znova se zaplete,
    ko poiskusim jih ...

    Beri dalje...
  • 19:40 - 10.04.2008

    Nekje med popolnim ujemanjem
    in prepadom razlike sem se odločil
    za popolno predanost tebi.

    Osmišl...

    Beri dalje...
  • 21:26 - 05.12.2005

    Oh, kaj bi dal
    za kup besed,
    brez pomena belih cvetlic
    pogled, brez namena.

    Sive misli, za morje
    sivine, skritih bre...

    Beri dalje...
  • 09:01 - 08.03.2006

    Tiho pada dež,
    kapljice se odbijajo od dežnika,
    ulica pa se tiho prazni.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo