Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Most Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a MirnaVolk, v petek, 25. sep. 09
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Vsak na svoji
strani reke
stojiva
in v motno deročo
vodo srepo
strmiva.
Navidezni most
čez reko
gradiva
da bi mogel
obstati oba si
želiva.

Globoko v dušah
najinih čutiva
da mostu čez reko
deročo ne bo
saj bi edino trdno
opeko dobila tako,
da bi najini skrbno zgrajeni hiši
za vedno zrušila.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (2) KOmentar RSS
Objavil/a betalord, v 30-09-2009 21:47,
1. Most
Samo ena hitra opomba: zadnja beseda ("zrušila") naj bi se rimala na "dobila" (če sem prav bral pesem), ampak edini pravilen naglas je na "u", tako da se v bistvu niti ne rima ampak celo podere ritem na koncu. Morda bi lahko edino to popravila na hitro :) Rimalo bi se recimo "da [...] za vedno pozabiva", "nikoli več ne obnoviva", itd.
 

Objavil/a MirnaVolk, v 06-10-2009 10:40,
2. Most
Ja priznam, konec je slab, imela sem veliko problemov kako zaključiti in obenem povedati kar sem hotela. Hvala za predloge, bom še malo kombinirala. mirna
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 20:20 - 02.05.2011

    Misli sem ljubezen greje,
    ti boš moje pesmi brala.
    Povsem sem brez ideje,
    glava prazna je ostala.

    ...

    Beri dalje...
  • 09:17 - 15.11.2006

    Ubogajoč posluša,
    a ga ne sliši,
    ponižna gleda,
    a ga ne vidi,
    skrušena sedi,
    a pluje dale...

    Beri dalje...
  • 20:49 - 12.11.2006

    Kraljestvo se približuje,
    mrtvi visimo po vejah,
    srca krvaveča nam zarašča mah,
    misel se oddaljuje.

    Beri dalje...

  • 13:44 - 26.06.2005

    Pešačim po puščavi
    drhetenja moje kože,
    želje po tujem glasu,
    pogrešanja pojave,
    motorja mojega srca.

    ...

    Beri dalje...
  • 18:01 - 04.06.2005

    Samevam v nelagodju prisiljenih in lažnih nasmehov,
    čakam, da izginejo preraščeni vzorci za zlo izmišljenih grehov.
    Kdo je ta, ki pravil ...

    Beri dalje...
  • 19:46 - 05.05.2005

    Najlepša je misel, ki te ogreje,
    takrat ne rabiš odeje,
    je dotik in poljub
    in oba sta brez obljub.

    ...

    Beri dalje...
  • 10:51 - 03.12.2008

    Jo v sebi sem nagovoril
    želja k njej je odhitela,
    ni vedela kaj se godi
    s pogledi sva se razumela.

    Višja sfera ...

    Beri dalje...
  • 23:02 - 04.01.2006

    I.  
                   
    OBALA  DO...

    Beri dalje...
  • 16:24 - 05.12.2010

    Popolna sva bila, ko sva mesila testo z rokami, oblikovala hlebčke, jih spekla v pečici in hrustljave grizljala v trenutkih, ko sva ukradla kazal...

    Beri dalje...
  • 22:03 - 08.09.2006

    Ni varljivosti,
    ne tu ne tam.
    Dan je enostaven.
    Svet je lep...
    brez pričakovanj izpolnjen.
    Tren...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo