Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Diši, ne diši Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Tenoch Soledad , v petek, 28. avg. 09
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Prekrita nesnaga v mestni ulici širi smrad,
smrdim jaz od ljubezni, ker imam te rad,
smrdijo moje sanje, moja sreča, moj zaklad,
smrdijo mestne ceste, smrdi za njimi prepad.

Travnik za ovinkom diši po cvetju,
diši po barvah, diši po otroškem petju,
diši po igrivosti, diši po poletju,
dišijo poti, dišijo sekunde v tem stoletju.

ne vonjam, ne vonjam


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 21:49 - 21.05.2009

    Kristalno črna griva
    preplašeno pozdrav pošilja.
    Ni je moči vetrov poštene,
    da bi iz trdnega jo reda izvila.

    Beri dalje...

  • 07:45 - 09.07.2009

    Mi rožmarin krasi deželo mojo,
    marjetka vabi vedno me igrivo,
    tam planika iz skal krasi gore,
    le krizantema raste sramežlivo...

    Beri dalje...
  • 18:13 - 18.02.2005

    Pada prah tisočink kot v snu,
    tako nesramno igrivo,
    tako prekleto minljivo
    in se zajeda v ta večen Tu.

    ...

    Beri dalje...
  • 09:44 - 17.02.2009

    S piko je prišel vprašaj.
    Nedoločena vijuga.
    Naložil mi ga je klicaj
    in črta - neka druga.

    Beri dalje...

  • 08:02 - 07.07.2008

    Je Sava bučno tekla med skalovjem,
    potem pridrla v našo je dolino
    in preden tok dosegel je ravnino,
    smo poigral...

    Beri dalje...
  • 07:30 - 19.01.2005

    Odmevi pogledov in v njih bolečina,
    na dlani odsev vsega kar umira
    v tej zlomljeni duši, ki v senci luči
    joče brez solz in nesliš...

    Beri dalje...
  • 16:48 - 14.08.2006

    Zaljubljena v najlepši čas,
    ki se mu preprosto reče ZDAJ,
    utripam pospešeno,
    zakaj mudi se mi,
    ko želim...

    Beri dalje...
  • 23:40 - 28.10.2005

    V trenutku sreče
    prelijem kapljo
    grenkobe bola
    v notranjost.
    Notranjost sreče.
    Notranjost mojega
    lastnega sveta.
    Beri dalje...

  • 23:14 - 17.05.2010

    Že vidim te, vidim se
    kako uživava v čudoviti sliki
    poljub sledi, všeč sva si
    všeč so nama vsi utrinki.

    Jaz i...

    Beri dalje...
  • 23:14 - 16.12.2009

    ne grem naprej, ne morem nazaj
    preveč zaljubljen sm zdaj...
    obstal sm..
    misel prešine nate,
    ta pesem...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo