Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Svetovi Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a naja, v četrtek, 03. feb. 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

1.

Ne vidim dobro,
preveč se tema blešči.
Kaj če bi prižgali Sonce?
Ne gre, skrilo se je v omaro.

2.

Levo in desno.
Malo gor in malo dol.
Vedno pa vsi naprej
kot ribe v akvariju.

3.

Ne laži, ne kradi, ne ubijaj.
Slabo mi je - ideja dobrega?
Omejenost kot ovitek od
čokolade s celimi lešniki.

4.

Resnica je ena sama.
Mislim, torej sem.
Človek je obsojen na svobodo.
Prah si in v prah se povrneš.

5.

Marsovci prihajajo!
Upoštevaj stoični mir.
Samo brez panike.
Kdo to verjame?

Hkrati ni in je.
Čudite se!
(Zastor pade.)


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 19:33 - 22.10.2006

    Sprašujem se,...
    Je sploh mogoče, se sploh lahko kdo joče,
    ko ima vse, ko ne pozna niti besede - življ...

    Beri dalje...
  • 22:02 - 23.09.2012

    Je prazen lonec domišlije, čakam da bo poln, da se zlije po papirju, da plaval bom kot čoln, po morju poezije.

    ...

    Beri dalje...
  • 18:52 - 10.10.2008

    tišina ki daje upanje
    tišina ki skeli...
    tiho se spušča na dušo
    nekaj peresno lahkega,
    ki pravi da je ju...

    Beri dalje...
  • 17:25 - 29.03.2007

    Ni me čakala v preddverju življenja,
    ne na končni postaji v polmraku luči.
    Ne na peronu. Vlak tiho drsi...
    Sneg v kosmih ...

    Beri dalje...
  • 14:33 - 03.06.2005

    Brenčanje čmrljev
    bruha v brezvetrje
    Metuljev ni,
    da bi gladko poplesovali
    po listih vijolic in lilij

    ...

    Beri dalje...
  • 07:49 - 12.10.2006

    Premalo potemnel,
    v solariju Pri teti Depri.
    Vsake tolko ga obiščem.
    Tam v temi ležim
    in se cvrem v želji. <...

    Beri dalje...
  • 20:34 - 08.12.2004

    Senca je padla name
    In obtičala.
    Ne zgane se in ždi ...
    Me grabi, stiska ...
    Zažira se mi v kožo,
    S kremplji praska,
    Beri dalje...

  • 06:42 - 03.04.2011

    Skozi cev sem privekal na ta širni svet
    skozi cev znova vračam življenje,
    iz samih cevi je sestavljen moj svet,
    oživljen s k...

    Beri dalje...
  • 10:19 - 20.01.2005

    Na traku biser
    En dva tri štiri pet šest
    So lačne škarje

    ...

    Beri dalje...
  • 12:26 - 18.11.2009

    Večer s kretnjo mrliškega oglednika
    svetu zatisne usahle oči
    in nad njegovim truplom zaplapola
    na tisoče zvezd,...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo