Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Svetovi Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a naja, v četrtek, 03. feb. 05
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

1.

Ne vidim dobro,
preveč se tema blešči.
Kaj če bi prižgali Sonce?
Ne gre, skrilo se je v omaro.

2.

Levo in desno.
Malo gor in malo dol.
Vedno pa vsi naprej
kot ribe v akvariju.

3.

Ne laži, ne kradi, ne ubijaj.
Slabo mi je - ideja dobrega?
Omejenost kot ovitek od
čokolade s celimi lešniki.

4.

Resnica je ena sama.
Mislim, torej sem.
Človek je obsojen na svobodo.
Prah si in v prah se povrneš.

5.

Marsovci prihajajo!
Upoštevaj stoični mir.
Samo brez panike.
Kdo to verjame?

Hkrati ni in je.
Čudite se!
(Zastor pade.)


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 16:19 - 03.11.2004

    Sožitje.
    Zemlja.
    Korenina.
    Drevo.
    Veter.
    Sonce.
    Ptica.
    Nebo.
    ...

    Beri dalje...
  • 19:44 - 14.01.2010

  • 16:09 - 19.03.2006

    Izgubljen v izohipsah
    mojega telesa,
    izgubljen v nasmehu
    nagajivih misli pod dlanjo, 
    izgubljen v zvezdni noči
    na ...

    Beri dalje...
  • 13:24 - 20.06.2011

    Znanci me večkrat prepričujejo: "Ti si smešen,
    lahko bi postal Stand up - Komik!"
    Odgovarjam jim: "Ja,...

    Beri dalje...
  • 19:20 - 17.06.2007

    Kje si bila,
    ti moja golobica
    po katerem modrem nebu si jadrala,
    da tvoje duše nisem spoznal,
    kje prebivalo je...

    Beri dalje...
  • 14:25 - 13.01.2007

    Noč se je počasi spustila nad njih,
    petrolejka je gorela ob največjem svitu,
    žalovali so vsi, občutek mračen in tih,
    &scaron...

    Beri dalje...
  • 12:14 - 11.02.2006

    Prebolelo si, ko je zaplesal z njo
    na prvem šolskem plesu,
    prebolelo si vse streznitve mladostnih sanjarij,
    prebolelo neskončno lju...

    Beri dalje...
  • 20:16 - 06.01.2009

    Prižigam svečke,
    preden ena ugasne,
    druga zagori.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:07 - 12.07.2008

    Še eno poletno popoldne
    v Ljubljani
    belem mestu

    Sedim na balkonu
    in ugibam, kaj počnejo ljudje v bloku prek dvo...

    Beri dalje...
  • 14:35 - 29.06.2006

    med mnogimi ljudmi
    moja prva misel si
    ko me sonce prebudi
    moja zadnja misel si
    ko me spanec osvoji
    rada te imam prijatelj<...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo