Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Prej. Sedaj. Potem. Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Lažnjivka, v četrtek, 06. avg. 09
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Bila je noč in bile so zvezde.
Bilo je življenje in bilo je upanje.
Imela sem vse. Imela sem sebe, tebe in svobodno nebo...
Ostale noči so, zvezde so ugasnile.
Še vedno je življenje a je brez upanja, prazno in žalostno.
Nimam več sebe, tebe in nebesnih širjav.
Ostali so mi le še spomini in ruševine nečesa kar je nekoč bilo...
Si, a nisi moj. Sem, a nisem svoja.
Čigava sem??? Nikogaršnja. Izgubljena, zlomljena, pohabljena

***

Nikogaršnja. Izgubljena, zlomljena,pohabljena
sedaj blodim med ruševinami lepih spominov.
Iščem srce, vsaj košček srca
da bom lahko ponovno čutila.
Hlad v mojih prsih me počasi duši.
Ni ljubezni, prijateljstva, solz, bolečine...
Ničesar ni, je le velika praznina.

***

Ničesar ni, je le velika praznina
in ni poti kamor bi lahko stopila.
Zašla sem na polja samote
in se prepustila glasbi osamljenosti.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 12:31 - 26.10.2006

    No, daj zlaži me,
    če se boš počutila kaj bolje!
    Tako je lažje, se ti ne zdi?
    Ti si lepo skrita za s...

    Beri dalje...
  • 19:05 - 20.07.2007

    Ljubim smeh otroka,
    ki razvedri moje misli.
    Ljubim okroglo nogometno žogo,
    ker mi prijetno vrti življenje.

    ...

    Beri dalje...
  • 15:56 - 14.05.2008

    ..v globine neznane,
    kjer obdeluje si vsak svoj ključ,
    posebne izreze si tam izdelujem,
    da bom samega sebe lahko zapustil. ...

    Beri dalje...
  • 11:40 - 28.09.2005

    Ena minuta sovpada z veličino Mont everesta!
    Ena ura svojo ogromnost kaže v osi okoli sonca!
    Čas teče…
    Črni kazalec leze pr...

    Beri dalje...
  • 11:01 - 27.12.2006

    Strmenje globokih je oči
    obstalo ob jezeru,
    kamor steka žalostna se kri
    in ob vodi te strmine
    premajhen slap se zdi,...

    Beri dalje...
  • 11:44 - 04.09.2007

    Spustil se je med vrtinčasta sonca
    labirintov mejnih kamnov
    in lobanj drsečih mostov prežvečenih mest

    ...

    Beri dalje...
  • 14:50 - 04.12.2007

    Kot  nekoč

    si me pogledal
    s sanjavimi očmi
    s prsti drsel mi po obrazu
    me nežno poljubil,
    &scar...

    Beri dalje...
  • 18:28 - 14.02.2009

    Sedim in
    zrem v mraz.

    Plaz nekje.
    Nekaj se je odtrgalo...

    V mojem ...

    Beri dalje...
  • 07:00 - 02.12.2008

    Vračam se v pred čas vseh rojstev,
    v tista razdobja, ko še ni bilo let,
    v čas, ko je v vseh nas isti Bog oče
    ustvarjal osnov...

    Beri dalje...
  • 14:25 - 23.04.2008

    Večer je
    ne vem koliko sem stara (mlada)
    vsekakor še mladič
    mama je v večerni šoli
    oče me ujčka na ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo