Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Prej. Sedaj. Potem. Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Lažnjivka, v četrtek, 06. avg. 09
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Bila je noč in bile so zvezde.
Bilo je življenje in bilo je upanje.
Imela sem vse. Imela sem sebe, tebe in svobodno nebo...
Ostale noči so, zvezde so ugasnile.
Še vedno je življenje a je brez upanja, prazno in žalostno.
Nimam več sebe, tebe in nebesnih širjav.
Ostali so mi le še spomini in ruševine nečesa kar je nekoč bilo...
Si, a nisi moj. Sem, a nisem svoja.
Čigava sem??? Nikogaršnja. Izgubljena, zlomljena, pohabljena

***

Nikogaršnja. Izgubljena, zlomljena,pohabljena
sedaj blodim med ruševinami lepih spominov.
Iščem srce, vsaj košček srca
da bom lahko ponovno čutila.
Hlad v mojih prsih me počasi duši.
Ni ljubezni, prijateljstva, solz, bolečine...
Ničesar ni, je le velika praznina.

***

Ničesar ni, je le velika praznina
in ni poti kamor bi lahko stopila.
Zašla sem na polja samote
in se prepustila glasbi osamljenosti.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 21:28 - 22.03.2005

    Prvič pišem pesem svojega srca le zate.
    Majhna sem, v meni bolečina.
    Vem, ljubil si in ljubil boš, več mene ne.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:00 - 09.05.2010

    hlapiš z mene
    še čez več kot tri dni
    ko si vstal
    s tabo sem vstala tudi jaz
    zdej pa blodim med nebesi in...

    Beri dalje...
  • 03:32 - 26.11.2004

    Jetrom berem o slavi srca. O olimpijade hemoglobina! O fotosinteze počrnjenj! I wish I could but not. Nimam nečesa kar skače in se bliska in lomi <...

    Beri dalje...
  • 20:18 - 12.08.2007

    Čakam in iščem,
    vem, sredi stopnišča,
    ne bo pristanišča,
    iz mojega gledišča,
    velik vi...

    Beri dalje...
  • 16:30 - 17.11.2004

    Pisarna.
    Mir in tišina ...
    Komaj slišno tipkanje.
    Šumotanje umirjajočega se
    prometa.
     
    Preblisk.
    Nemi...

    Beri dalje...
  • 19:08 - 15.10.2009

    I.

    Čakam te,
    nedolžni mesija,
    ogrnjen v bleščečo molitev,
    čakam te s težkim bodalom.
    Beri dalje...

  • 16:47 - 10.01.2011

    O človek kolikokrat si z rojstvom stopil na zemljo
    koliko življenj si že na njej preživel
    ali ji res hočeš ostati za steljo
    ...

    Beri dalje...
  • 15:04 - 21.08.2008

    Kot knjiga se ti odpiram,
    ti pa me vztrajno bereš.
    Užiješ vsako besedo,
    ki ti jo sporočam.

    Začetek je že daleč...

    Beri dalje...
  • 14:10 - 21.10.2007

    Moje srce je tvoje, moja duša je tvoja in moje telo je tvoje. Vse kar je moje je tvoje in vse kar je tvoje je moje.

    ...

    Beri dalje...
  • 18:38 - 23.11.2004

    Laž je nekaj, kar izgovoriš, ko si obupan,
    laž je grda reč,
    laži govoriš, ko si župan
    in ko hočeš leč za peč.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo