Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Brki Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a weirdo, v torek, 26. maj 09
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (2 glasov)
 

Oba sva se strinjala
in pristala
na pogoje

Zdaj igrava igro
ki ni ne varna
ne kratka.

Ura nad tržnico
kaže deset čez osem.

Tvoja zadnja ljubezenska zveza
je bila oktobra.

Poznava se 22 dni.

Spolne odnose sva prvič imela
pred enim tednom.
Bilo je lepo in rekla
si mi, da ti je všeč
ker sem nežen.

Mogoče pridem tudi v četrtek
samo spala bova bolj slabo,
ker imaš ozko posteljo.

Ko sem prišel domov,
sem pred hišo utrgal
rožnat vrtničin cvet,
postavil sem ga na
polico ob oknu.

Če rahlo privzdvignem
ustnice in se našobim,
te lahko še vedno voham
v brkih.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (2) KOmentar RSS
Objavil/a Sinatra, v 02-06-2009 15:19,
1. Diverzija 2
Kaj vam je danes??? Same dobre???
 

Objavil/a Providence, v 10-06-2009 09:07,
2. brki
Vrtnica malo skazi vse skupaj ... Sicer pa izvirno! :) 
P.
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 08:08 - 07.09.2012

    razbijas me s svojo idejo
    poslusaj
    ko poslusama dva slisima eno
    trgas me s svojo zeljo
    glej
    ko gl...

    Beri dalje...
  • 10:10 - 23.02.2008

    devet let te že ni,
    nekateri fani te še vedno iščemo v temi!
    vemo da tvojga trupla ni,
    mene pa za...

    Beri dalje...
  • 19:08 - 05.06.2011

    V čarobni noči milega ozvezdja
    mehkoba rose iz ozračja se krepi,
    vsrkavajo cvetovi te substance,
    v jutru ostale v njih prežl...

    Beri dalje...
  • 07:40 - 18.07.2007

    Vse je le popolna zrcalna podoba lepega.
    Vrtnice dišijo v vsej svoji polnosti
    Nebo še nikoli ni bilo j...

    Beri dalje...
  • 15:26 - 14.10.2006

    ker si me izžgal,
    s telesom
    si mi slekel dušo,
    pustil, da umiram v tvojem naročju,
    obljubljal in lomil obljube...

    Beri dalje...
  • 18:58 - 19.03.2011

    Četrt stoletja je minilo,
    veliko se je spremenilo.
    Ko ded moj je umrl,
    svet se mi je podrl.

    Na trenutke si želim...

    Beri dalje...
  • 19:02 - 13.05.2005

    Ja, ja, ja... Ti kar pridi.
    Samo mene ne bo. Ne čakaj me.
    Že dolgo me ni, saj veš. Ne boš me videl.

    Gledam skozi prozorno, veliko o...

    Beri dalje...
  • 17:01 - 09.01.2006

    Talmud, Biblija, Koran..,
    in mnogi drugi spisi sveti,
    prihod prerokov, zadnji dan,
    vstajenje, v večnosti živeti..Beri dalje...

  • 17:58 - 25.07.2007

    Pada zadnja kaplja,
    veni edini preostali še list,
    roka iz roke drsi,
    še vonj cvetic se v noč gu...

    Beri dalje...
  • 16:24 - 04.09.2007

    Jesenski duhovi so nežni
    in mimobežni.
    Razlivajo se preko mene
    kakor valovi brezbrežni.
    Božajo me s hladnimi prsti. Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Na strani je trenutno 1 gost
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo