Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Slutnja Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Yggradsil, v torek, 26. maj 09
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (1 glas)
 

Ognjeno rdeč je javor
in krokar se v nevihti
s težavo oklepa veje.

Lahko bi bil Kristus,
krvaveč v zeleno očetovih travnikov.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (2) KOmentar RSS
Objavil/a jpbenedikt, v 03-10-2009 00:27,
1. slutnja
no..ma.. ja... štekam. Kritirije si mi zvišal z drugimi pesmimi.
 

Objavil/a jpbenedikt, v 03-10-2009 00:28,
2. slutnja
kritErije najbrž, ne kritIrije:-)
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 20:58 - 25.06.2006

    'cause of you i dream tonight.
    'cause of your touch i'm goin' crazy inside my chest basket...
    and i know now that you're a disease that t...

    Beri dalje...
  • 18:31 - 24.02.2007

    Beli obrisi posušene soli,
    spužva sta si objeti silhueti.
    Z iztisnjeno sončno dušo vpeti,
    dihljaj od morja, na...

    Beri dalje...
  • 19:50 - 08.04.2005

    S plašniki ob začudenih očesih.
    Spremenijo te v lastno senco,
    ki hodi za teboj,
    te prehiteva,
    hodi poleg, kot zaveznik.
    Ne...

    Beri dalje...
  • 09:14 - 19.06.2005

    Nevihtne oblake zate bom zbrala,
    zaprla sonce,za trenutek,ko sijalo
    bo v meni,da tebi,ki odkrivaš mi
    poti in me trdno oklepaš ,v tem...

    Beri dalje...
  • 18:06 - 11.05.2010

    Tema je bila
    Čakal sem te
    Da boš prišla
    In se bova videla

    Tebe ni bilo
    Zaman sem čakal te...

    Beri dalje...
  • 11:29 - 23.01.2010

    Skozi membrano papirja
    ti zrem v oči
    Svilene.

    Noč tihuje v samoti. 

    Stene so težke z besedami,
    go...

    Beri dalje...
  • 16:25 - 03.01.2006

    majhna in nemočna
    brezčutna in jeklena
    se lepim na rdečo
    sončevih ustnic

    ...

    Beri dalje...
  • 19:40 - 21.12.2005

    rada te gledam kako letiš
    veter sledi tvojo obliko do potankosti
    jemlje te vase za svojo
    te ne pušča...

    Beri dalje...
  • 22:09 - 28.01.2005

    Zaprem oči,
    v mislih te iščem.
    Iščem tvoje besede,
    najin dialog-spomin.
    In žgoča želja:
    Tvoje ustnice na mojih,
    tvoji...

    Beri dalje...
  • 21:45 - 14.09.2009

    Hotela sem ljubiti, in sem.
    Hotela sem dotikati, in sem.
    Hotela sem piti, in sem.
    Hotela sem jesti, in sem.
    Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Na strani je trenutno 1 gost
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo