Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Zadnje utrip ljubezni Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Urša Cerar, v nedelja, 03. maj 09
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Sonce ne sije več na naju,
ne žarijo tvoje oči,
ne cvetijo moja lica,
ne lesketata se najina srca,
senca je legla
tema nesrečnega časa,
ostali so gejzirji jeze
kraterji polni bolečine,
dvignil se je prah
še iz otroških dni
in naju zasul v vrtincu orkana
pokopana pa niso čisto vsa čustva,
nekaj še v vetru šelesti,
prisluhni zadnjemu utripu ljubezni.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 13:13 - 20.08.2006

    Šla je s svojim zalim dečkom
    v kitajsko restavracijo.
    Sedel je nasproti nje
    in ji naročil pizzo.
    Tiho jo s...

    Beri dalje...
  • 08:03 - 07.02.2011

    Rekli so, da raste roža, tam daleč vstran, najlepša in največja.

    Šel sem jo iskat.

    Hodil sem po svetu sam, spraševal po...

    Beri dalje...
  • 22:31 - 27.12.2006

    s poljubom me izsesaš
    da obstajam samo še
    kot krhka lupina

    ...

    Beri dalje...
  • 17:49 - 04.05.2007

    Zdaj tkem resnično zadnje niti.
    Zvezenih sto bilo je rim.
    Abstraktno vse in neverjetno
    razblinja iz dneva v dan...

    Beri dalje...
  • 13:37 - 22.01.2009

    Počutje se mi spreminja,
    ampak še vedno si v meni.
    Danes je nekaj narobe.
    Nekaj je narobe v tebi.

    Beri dalje...

  • 12:48 - 18.10.2006

    Pogled.
    Žalosten boječ pogled, siv, 
    prazen, hrepeneč in ustnice rdeče 
    se zibajo v ritmu življenja, 
    Beri dalje...

  • 20:07 - 15.04.2011

    Kaj se z nami je zgodilo?
    Pred leti je vse dobro zgledalo,
    dvajset let nazaj je veliko obetalo,
    ljudi je vse to razočaralo. ...

    Beri dalje...
  • 21:28 - 22.04.2009

    Oda se je zapisala. Oda.
    Pomisli. Vanjo so vsadili
    grom in lom svetlobe v strel.
    Odstrel in dva groša fantazije.

    ...

    Beri dalje...
  • 18:07 - 02.11.2005

    Vrhove prej surove zdaj pobelil bel je sneg
    in kakor njene grudi, špica v višine zre,
    zre proti nebu, ki sam sebi se neskončen zdi, Beri dalje...

  • 21:30 - 08.12.2005

    Ko se ozreta na zahod
    vidita v meglici sivine,
    Pohorja planine,
    tam dom je moj.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo