Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Belina, ki čaka... Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a matejkrevs, v ponedeljek, 27. apr. 09
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Belina, ki čaka, da zapolni jo dlan, kot ladja iz mraka je peljala drugam: roka in pod njo sled, ki črnilo veže  v trd pljunek besed. In v neskončnost seže nem krik razglašen, do gluhosti vzklika, v očeh pogašen. Ah srčni nemir z bele površine, to čustvo od nikjer rodile so tišine.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 13:33 - 06.02.2006

    PESEM VRTNEGA PALČKA

    Ej, ko bi vedeli,
    pa ne vedo,
    zakaj črički pojo
    in zvezde sijo.
    Kdo roso je zlil, Beri dalje...

  • 15:22 - 22.01.2011

    Spravil sem se v tir.
    Ob meni kozarec sladke medice
    in ti v mislih.
    Ti!
    To je vse kar potrebujem skozi z...

    Beri dalje...
  • 21:00 - 28.06.2011

    še enkrat se ozrem
    upam da nihče ne gleda
    venomer mi je nerodno
    le zvedavost me premaga
    da se zavem kako je

    <...

    Beri dalje...
  • 15:44 - 11.11.2004

    Biti dlje časa brez objema, poljuba…
    Nehote postajaš mumija, neobčutljiva na spomin poletja…
    Si nezmožen premišljevat o nečem...

    Beri dalje...
  • 19:36 - 30.01.2006

    V tujini me sprasujejo ljudje:
    kdo si dekle veselo,
    od kod si se s pesmijo vzelo?

    Iz stajerskega belga mesta
    kjer Lent ko...

    Beri dalje...
  • 09:06 - 07.11.2005

    obrača glavo
    sončnica
    in kima

    oljnato seme pada

    eden po eden
    jih dež odpira

    ...

    Beri dalje...
  • 09:53 - 19.01.2007

    V cerkvi na gričku
    sem prvič te vidu
    od takrat pa v srčku
    ni mojem več miru

    ...

    Beri dalje...
  • 17:01 - 23.07.2009

    Nežno valovanje morja,
    kakor da poje neskončno pesem,
    zvezdno nebo, v daljavi svetilnik,
    kot da kaže pot v sreč...

    Beri dalje...
  • 10:11 - 12.03.2010

    V času svojega življenja
    iščem svoj notranji glas,
    sem zmes zmede in nasprotij,
    ki ga odpira večni čas.

    Izbrisa...

    Beri dalje...
  • 22:11 - 02.05.2011

    Izvedela sem,
    da oditi bom morala domov.
    V strahu in žalosti
    poslovila sem se od vseh.

    Tega kriva je samo nova ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo