Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Telo in vest Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a tomm, v torek, 21. apr. 09
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Človek otipava, si želi
zadovoljstva in utehe
nikoli prav potešen ni
telo ga sili v grehe.

Kdaj bo konec skritih želj,
ki jih um razkriva,
moč je dana vsakemu,
jih malo greh odriva.

Na mukah skritih je bila
srečno poročena
zagledana v novega
se vroče je zaplela.

Oba bila sta vezana,
a želja prevelika
vrgla ju je v objem,
ustvarila sta si krvnika.

Lastna vest je glodala
njuno skrito stanje
sta vedno manj uživala
videč otroke same.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 00:10 - 21.10.2006

    Ne bom kot ptica trnovka
    svoj zadnji ti stih izpela
    ne pogleda ti ujela
    slišal ne boš moj'ga jok...

    Beri dalje...
  • 18:40 - 05.10.2008

    kolikokrat še?

    sprala sem sol z rane,
    stare rane, ki se je
    vedno znova odpirala.
    nikoli več. Beri dalje...

  • 21:27 - 31.10.2004

    Kakšen lep dan
    Mislim da je pomlad
    Čeprav zunaj zavija in tuli siv veter
    Ki trga rahlo zašite vezi
    Ki so bile namenjene tem...

    Beri dalje...
  • 21:28 - 02.05.2011

    Danes je torkov april,
    mi bomo muzko na glas nabil.

    Malo bomo vam sitni,
    a nič zato,
    eno pesem vam bomo zapel...

    Beri dalje...
  • 19:11 - 03.07.2007

    kakor je človeštvo
    je tudi umetnost doživela evolucijo
    tako včasih jasne podobe
    so risali na platno sveta
    dane...

    Beri dalje...
  • 07:52 - 12.09.2007

    Lice si je našlo blazino
    na moji dojki.
    Vdih me posrka,
    izdih odpihne nekam daleč...

    ...

    Beri dalje...
  • 16:28 - 27.02.2008

    Vpil vase si mojo bledoto,
    spil zimo do zadnje snežinke,
    posadil tulipane na moja lica,
    v mačice ovil mrzla ram...

    Beri dalje...
  • 20:40 - 01.01.2007

    Takrat, ko bom lahko brez slabe vesti
    ostala v svojem svetu, ki me osrečuje...
    Res, šele takrat, ko ne bom več imela želje,<...

    Beri dalje...
  • 18:04 - 30.11.2010

    Lepa si
    ko vlečem tvoje bledo
    truplo iz črne vode
    trajektne luke.
    Tvoje čvrste prsi
    In gladke noge
    tvoj...

    Beri dalje...
  • 23:16 - 05.07.2009

    Luknja v glavi,
    luknja v prostoru,
    luknja v času.
    Kje sem?
    Ne najdem se.

    Med vrsticami lebdi,
    po ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo