Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

s potovanja Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a sanns, v petek, 17. apr. 09
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Poročam:
naletel sem na težave!
Tam so, vprašaji
v peskovniku misli,
ne dajo mi miru,
vodijo me po
starorazumskih poteh -
zdaj sem naplavina.

Kot en oljni flek,
za nikamor in smrdeč.

Ko zaprem oči,
je bolje, bolje,
kot če se ubijem.
Zdaj grejo kiti,
ki so mi razbili barko,
prihajajo, da me naučijo
ribolova in življenja na
tem samotnem otoku.
Čeprav je prijetno,
ni nič kaj prijazno.
Pa srečno tudi vam!


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 17:05 - 23.07.2011

    Mladi in nedolžni
    za puško so prijeli
    in se zvesto zavzeli,
    da svojo domovino
    vdano bodo branili.
    ...

    Beri dalje...
  • 21:22 - 10.05.2007

    Moja usoda,
    kurba prekleta.
    Vsakemu,
    ki malo prijaznosti ponudi se predaš.
    Lačna in žejna,
    se za k...

    Beri dalje...
  • 18:27 - 18.04.2005

    Telo nas obdaja,
    ves svet le zavaja,
    če v njem je praznina,
    če je le prazna lupina,
    potem vrednosti nima.

    ...

    Beri dalje...
  • 01:02 - 14.02.2010

    Soba brez vrat.
    Soba brez oken.
    Stene so bele;
    tudi strop in tla.

    Na sredi je miza.
    Pusto...

    Beri dalje...
  • 02:59 - 27.11.2005

    Svet med stiski rok
    in bliski sok pogledov
    bolečine na sedlih ironije
    vonj prelivanj

    ...

    Beri dalje...
  • 18:31 - 09.11.2010

    De beaux yeux noirs,regard triste,
    les enfants autour d'elle,
    jeune maman,
    leurs regards pleins d'attentes
    et d'ésp...

    Beri dalje...
  • 09:02 - 03.04.2005

    Zakaj nam je živim stvarem bitje ime?
    Morda zato, ker nam bije srce?
    Ali zato, ker bijemo večni življenja boj
    in je Biti pogoj za na...

    Beri dalje...
  • 21:04 - 03.02.2007

    Ljubil bi te,
    S svojim strtim telesom,
    vodil v omamne višave
    najlepšega tona violine strasti. Beri dalje...

  • 21:12 - 10.02.2007

    Tavam.
    Kje?
    Kar sama?
    Ponoči?
    Objokana?
    Oh, daj mi mir!
    Kaj ne vidiš, kako sem raztrgana?! Beri dalje...

  • 09:03 - 25.04.2007

    Na plaži sediva
    in se smejiva,
    gledava sončni zahod,
    skupaj roke dvigujeva,
    do neba,
    ker se ljubiva.
    St...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo