Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.
Skazijo brazde naj mi pol obraza
in bol ognjena naj opeče dušo.
Trpim, tvoj molk me spravil bo pod rušo.
Objela me bo noč, odeja mraza.
V zrcalu zrem pozabljenost odraza,
mnogo življenj že čutim v sebi sušo.
Za hip, že gledal tvojo sem purušo,
a sem priznal si stokrat mrk poraza.
Sva v bolečini zdaj si že enaka?
Kaj naj ti dam še, da boš zopet moja?
Je tebi posvečena misel vsaka
in ti podarjam vsa dejanja svoja.
Brez tebe v srcu ne storim koraka,
naj zdaj odžeja me ljubezen tvoja.
Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje. Prosimo, prijavite se ali registrirajte.
Komentarji uporabnikov (2)
Objavil/a tomm, v 18-04-2009 07:12,
1. bolečina
Si neke vrste najdenček med nami, ki te najdemo, ko pride čas za to. Lepo te je ujeti na potralu, med šavjem, ki ga neki nudijo.
Objavil/a Leo Modrin, v 18-04-2009 18:30,
2. Bolečina
Hvala Tomm, ti dobro veš kaj je to srčna bolečina in temna noč duše, zaradi takih stvari se pišejo pesmi... ... kot tudi včasih svetlo sonce posije in v pesem ujamemo žarek, ki posveti skozi prizmo vodne kapljice na listu ...