Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Bolečina Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Leo Modrin, v nedelja, 05. apr. 09
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (1 glas)
 

Skazijo brazde naj mi pol obraza
in bol ognjena naj opeče dušo.
Trpim, tvoj molk me spravil bo pod rušo.
Objela me bo noč, odeja mraza.

V zrcalu zrem pozabljenost odraza,
mnogo življenj že čutim v sebi sušo.
Za hip, že gledal tvojo sem purušo,
a sem priznal si stokrat mrk poraza.

Sva v bolečini zdaj si že enaka?
Kaj naj ti dam še, da boš zopet moja?
Je tebi posvečena misel vsaka

in ti podarjam vsa dejanja svoja.
Brez tebe v srcu ne storim koraka,
naj zdaj odžeja me ljubezen tvoja.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (2) KOmentar RSS
Objavil/a tomm, v 18-04-2009 07:12,
1. bolečina
Si neke vrste najdenček med nami, ki te najdemo, ko pride čas za to. Lepo te je ujeti na potralu, med šavjem, ki ga neki nudijo.
 

Objavil/a Leo Modrin, v 18-04-2009 18:30,
2. Bolečina
Hvala Tomm, ti dobro veš kaj je to srčna bolečina in temna noč duše, zaradi takih stvari se pišejo pesmi... 
... kot tudi včasih svetlo sonce posije in v pesem ujamemo žarek, ki posveti skozi prizmo vodne kapljice na listu ...
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 00:10 - 11.06.2007

    Tisto pesem sem ti spet poslal,
    tisto po kateri sva se valjala,
    da bi mogoče se še enkrat,
    ko veš, da pogre&sc...

    Beri dalje...
  • 21:55 - 30.12.2007

    Rada bi plesala vse leto
    in spala na krhki,
    prozorni pahljači prvih sanj.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:20 - 29.03.2006

    Vse je srebrno,
    ovito v meglo,
    vse je zakrito,
    a zvezde padajo z neba.

    ...

    Beri dalje...
  • 12:55 - 04.05.2008

    Saj mi je sinička zapela balado
    da te ne bo več nazaj
    pa je moj sluh zaplenila
    ptica roparica
    in zaup...

    Beri dalje...
  • 21:51 - 03.06.2008

    Tja daleč, daleč me ponese obraz,
    V vrtinec - vihar pregrešnih naslad,
    Spet me prelestno zaobj...

    Beri dalje...
  • 13:05 - 28.12.2004

    Sedaj, ko pogledam te prazne sobe,
    vidim samo jezne slike,
    obraze ponižane.

    Nikogar ni, ki bi kaj rekel,
    nikogar ni, ki bi...

    Beri dalje...
  • 08:58 - 07.02.2012

    Vame zarineš topo želo,
    ko se razraščaš čez prostor, ki več ni tvoj.
    Pa tudi moj je le še malo.

    Srago za srago.

    ...

    Beri dalje...
  • 22:57 - 28.12.2005

    1

    Nikoli nisem rekel,
    da sem nekoč cvikal karte.
    Bilo bi preosebno.
    Niti tega, da sem bil lač...

    Beri dalje...
  • 10:02 - 24.04.2008

    Glejte, vi je nikoli niste prav
    ljubili - hoteli ste jo preučiti
    (torej izmaličiti in jo ubiti). Pa vi
    sploh ...

    Beri dalje...
  • 03:08 - 07.01.2006

    Dolgo, zelo dolgo sem te iskal,
    sreča, kje bila si skrita ?
    Končno sem našel te,
    v dotiku, nasmehu, v njenih očeh.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo