Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

8.marec dan žena Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a duovox, v četrtek, 05. mar. 09
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Rdeč nagelj ti podarjam,
veš tebi, tudi vsem ženam, sveta.
za vse, kar si napravila, se odrekala,
za vse solze, ki si jih pretakala,
saj veš, tiste, ko si se čutila prizadeto,
osamljeno, neupoštevana, odrinjena,
trenutke ko ti je bilo težko,

Pa saj bi lahko našteval, vendar čutim,
vem da si bila žalostna,
da nisem morda dovolj cenil,
hotel videti širino tvojega srca,
toplino, tvoj dar razdajanja,
ljubezni brez pogojevanj,
neutrudnih rok.

Zdaj ti želim povedati,
da sem vse to čutil, občutil,
na trenutke pozabljal na bolečino
na tvoje solze, žalosten obraz,
na to, da si utrujena,
da trpiš pod bremeni,

Bodi ponosna na svojo pot,
rdeč nagelj pa sprejmi ker te cenim,
imam rad,ker tega ne pozabljam.
Enaka si kot vse žene, matere sveta,
ko z ljubeznijo kažeš pot naprej,
pričakuješ pa le enako do sebe.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 23:54 - 06.11.2004

    Še nekaj besedic že spet,
    pol pa požanjem še zadnji cvet,
    še nekaj besedic zate,
    aishiteiru…

    Beri dalje...

  • 21:44 - 02.05.2005

    En sam dotik. Lep in nežen.
    En sam dotik, da vzdregetam.
    En sam dotik tvojih prstov.
    Dovolj, da vem, da te imam.
    Dovolj, da vem...

    Beri dalje...
  • 11:40 - 15.07.2008

    Spati v butiku Laure Ashley
    v rožnato-parietalnem vzglavniku
    in biti vprašan: »Are you okay Mister?«

    Jus' waitin' fo...

    Beri dalje...
  • 09:07 - 27.10.2009

    Našel sem jo.
    Staro, okrušeno, prašno,
    med navlako na podstrešju.

    Pa saj ne vem,
    le kaj bi z njo, naj jo ...

    Beri dalje...
  • 08:55 - 30.06.2005

    Razstavljam mogoto besed,
    prihajam v goščavost predmeta.
    Je stvarnost le material,
    le uničljiva in minljiva stvar?

    ...

    Beri dalje...
  • 10:15 - 21.01.2006

    Strah, da ne bom več nikoli napisal pesmi
    je postajal vse večji.

    No, potem je umrla babica in pokopali smo jo
    v njeni najljub...

    Beri dalje...
  • 15:38 - 14.04.2005

    Z balkona je opazovala mimoidoče,
    si poskušala zapomniti obraze
    in si izmišljala imena.

    Chantal.
    Marcel.
    Emma.
    Adele...

    Beri dalje...
  • 18:52 - 25.03.2005

    Check...3...2...1...

    REFREN:
    Sing my song tonight, here we go.
    Don't cos a fight.
    Let's go what you're waiting for?
    ...

    Beri dalje...
  • 21:45 - 10.03.2005

    Ješ,
    ješ ker pač moraš jesti.
    Piješ,
    ker pač piti moraš.
    Govoriš,
    ker pač povedati želiš.
    Poslušaš,
    ker slišati...

    Beri dalje...
  • 22:33 - 29.06.2005

    Naj druga ti prinese srečo
    če ti je jaz ne smem,
    naj druga prežene ti nesrečo
    če že hočeš me da grem.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Na strani je trenutno 1 gost
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo