|
|
Samota... |
|
|
|
Od Beba
|
|
Hlad, mraz,tema, samota… Senca se plazi tja do razpotja…. Noč, nemir,strah,prezir…. Le kaj hoče ta črni skovir?
Leden je tvoj dih… Sumljivo tih… Hlad me objel je,burja,led,mraz…. Koprena zakriva soncu obraz…. Ne pusti ji, odgrni jo,vrži jo proč… Stisni me, objemi me na vso moč…. Komentiraj pesem na forumu. (2 komentarjev)
|
|
|
|
|
Naključne |
-
13:53 - 03.04.2005
Se spuščam z vetrom, ki ga daljna moč v naročje mi prinaša, po poti s kamenjem posuti. Lahkotnost bivanja in sonce, ki ga ...
Beri dalje...
-
09:56 - 11.06.2005
SONETNI VENEC
<...
Beri dalje...
-
19:18 - 15.10.2010
Nisi vedel,
nisi videl,
nisi čutil,
jaz pa sem
še zdaj
nevem zakaj.
Vse je bilo,...
Beri dalje...
-
23:10 - 14.01.2008
Plesišče
Melodija slovenske glasbe
V vroči slasti vrtijo se pari
Sestavljanka ljubezni obešena ...
Beri dalje...
-
13:02 - 13.10.2006
lahko mi rečeš, da sem sanjač
ampak nisem edina
nosim masko, ki mi ne pripada
hočem biti jaz
Beri dalje...
-
18:24 - 06.05.2007
Sive ceste, hiše, obrazi, nebo
Sive moje misli in srce
... drobna lučka upanja ...
...
Beri dalje...
-
17:55 - 13.04.2011
Sonce je sijalo,
rojstni dan se je praznovalo,
prišel sem pozno,
večina je že odšla.
...
Beri dalje...
-
18:59 - 15.02.2005
Prižgala si lučko prve ljubezni in čas je ni upihnil.
Plah pogled temnih oči, lasje, ostriženi na paža, barve zrele ajde,...
Beri dalje...
-
16:21 - 20.06.2008
Tvoja lučka dogoreva,
ampak še živiš.
Še bi rada košček dneva
čeprav že nemiš...
...
Beri dalje...
-
21:05 - 02.01.2007
Pelinov čaj,
da pozdravi se želodec,
mi usoda je skuhala.
Toliko grenčine sem že popila,
da se mi upira.
...
Beri dalje...
|
|
|
|
|